şükela:  tümü | bugün
  • mahalledeki bakkal bile (bkz: a101) fetöcüyken; girilmedik kurum, atanmadık makam bırakılmamışken meclisin pürü pak olduğuna inanmak saflıktır.

    işi politize edip zamanında feto'yu destekleyen bakan ve vekillerden bahsetmiyorum; son seçimle göreve gelmişler içerisinde elbet feto'cu vardır.

    mecliste terörist olmaz diye haykıran partiler bu konuda neden sessiz acaba?
  • kandırılabilme şemsiyesi altında oldukları için isimlerini bilmiyoruz. oysa en az elli tane olduklarını kestirmek zor değil. neden çıkarmıyorlar? işlerine gelmedikleri gibi, bu vekiller aracılığıyla tekrar cemaat ile bağlantı kurup, kaldıkları yerden devam edebilecekler. ılımlı bir cemaat siyaset işbirliği oluşturulacak. ilerleyen zamanlarda da bu bize aktarılacak. burada iş asıl hdp'ye düşüyor. sürekli pkk ile birlikte kareket ettikleri lanse edilen parti hdp. siz de akp- fetö bağlantılarını vekil ismi vererek başlatın. "şu şu vekil fetöcü teröristtirler" deyin. üstü kapalı konuşarak ne hdp ne de chp bir şey elde edemezler. sürekli böyle üstü kapalı konuşarak, isim vermeden hareket ediyorlarsa, akp'nin de ellerinde bunlara ait özel bilgiler var, demektir.
  • iktidar kadrosunun %90 ından şüphelendiğim vekil olduklarını iddia eden düşünme yetisinden uzak önündeki el kaldırırsa el kaldıran fikri olmayan ve çok oy alan kişilerdir..