şükela:  tümü | bugün
 • su an türkiye'de yasayan ve saklanan bir fetöcünün kamufulaj taktiğidir.

  kaynak: https://youtu.be/fbrlhra5csa

  yani neresinden tutsan o kadar söylenecek sey var ki. yorum sizin.
 • fetöcü sanilmamak icin de yapilan bir eylem.

  onune gelenin fetoden tutuklandigini goren insan bir baska caresizse demek.

  (bkz: korku imparatorluğu)
 • sadece fettuşilere değil akebelilere de mahsus olan hareket.
  gezi zamanı elinde türk bayrağı olanlara gaz sıkan,tutuklayan,yerlerde sürükleyen, yanında türk bayrağı olanları alenen bölücü ve terörist ilan eden, yetmedi bayrak satan bayrakçıyı yerlerde sürükleyen polislere emir veren akebe yönetimi ve onların seçmeni de türk bayrağını kamufle amacı ile kullanmaktadır.
  farkınız ne ?
  fiyatınız mıydı acaba?
 • acilen alınıp içeri atılması gerekenleri içeren video. ulan 15 temmuzun üzerinden o kadar zaman geçmiş. fetöcülerin yaptığı her bi bok ortaya çıkarılmış. herif hala "iyi insanlar, yardım ediyorlar, okumaya önem veriyolar" diye savunuyor. bi de pişman değilmiş. yarrama bak hele.
 • (bkz: fetöye en çok küfür edenlerin fetöcüler olması)
  bu amip kolonisinin davalarına sadakati bu kadardır.
 • tuğra falan olsa anlarım da bayrak ne lan? bayrağımızın bir partinin simgesi olduğunu mu sanıyorsunuz cidden? sigara olayı çok hafifmiş evlerine alkol alıp yarısını döküp dolaba koyarak içki içiyoruz, mekanlara gidip fotoğraflar atarak bakın ne kadar sosyaliz mesajları paylaşmak bunların yeni huyları.
 • yansin bu ibneler
  su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim.
  hukumetle iyiyken seriat hayalleri kuruyor komunistler' kemalistleri asacaginizi zannediyordunuz ya. bilediginiz bicak gotunuzu kesti.
  dunyada siyasal islamcilarin neden hep cile cektigini zannediyorsunuz. iktidar menfaat hirsiyla birbirinin gotunu kesebilecek, davasina olan bagliligi orospunun yarak gorene kadar olan tovbesinden bile daha zayiftir.
  bir avuc yahudi tum dunyadaki siyasal islamcilari hasat eder cunku nerede bireysel nerede bencil nerede kollektif olacaklarini iyi biliyorlar.
  biz kollektif olmamiz gereken yerde bencil bireysel olmamiz gereken yerde kollektif oluyoruz. sorunumuz bu
 • arabanın modeli belli. perdeyi çekerken beylikdüzü beylicium avm durağı?nın hemen üstündeki apartmanda oturduğu görülüyor. finlandiyalı bir tv kanalına röportaj veriyor salaklar ama bildiğin gelin bizi yakalayın demişler. ayrıca adamın ve kadının boyu çok kolay tespit edilir. üstelik iki çocukları var. polis bulamıyorsa ben bulayım. lan olmadı videoyu işleyin ilgili şahısların yüzleri bariz ortada.
 • kendilerini ifşa etmişler. zeka problemleri var bence.
 • izmir marşı söyleyenleri de vardır bunların.

  suratına sen fetöcüsün dendiğinde de küserler. analarını sikeyim onların çok ayıp ediyorlar.

  hepsi sürgündeki vatan hainleridir, pişman veya değil farketmez.