şükela:  tümü | bugün
 • iyi söz kötü söz kavanozu gibi deneylere prim veren tübitak'tan 167 kişi atılmış. benzer şekilde türkiye'nin gelişmesinin önüne set koyan binlerce fetocu devlet kurumlarından uzaklaştırıldı. bundan sonra türkiye'nin önünde kimse duramayacak. yani öyle olması lazım.
 • hayal edilendir fakat gerçekleşecek midir? onun da üzerinde şüpheler bulunmaktadır. bu boşalan kadrolara liyakat sahibi çalışanlar gelirse hayal edilenin gerçekleşme imkanı vardır. fakat bu boşalan kadrolara da önceden belirlenmiş eş dost akraba kontenjanı ve bir dönem dile getirilen suriyeli nüfusu gelirse işte o zaman gelişmemiz biraz daha fazla zaman alır.
 • uçuşa geçer mi bilinmez ama "liyakat" denilen bişey varmış çok güzelmiş denilirse güzel şeyler olabilir.
 • accccin turkiye'nin onunu!!!111!

  mazot 1 tl olacak!

  uzan'lar affedilsin artik, onlarsiz siyasetin qeyfi yok.
 • onun için ülkenin komple dincilerden temizlenmesi lazım
 • "bir haftada orta çağ,15 günde yeni çağ,yemin ediyorum 1 aya kadar fransız devrimi'ne kadar götürürüz biz bu işi."

  (bkz: arog)
 • içimizde kanımızı emen bu sinsi nato ahtapotlarından kurtulacağımız için muhtemeldir. bu içimizdeki cia'cilerden kurtuluyoruz ya, artık kumpaslar, faili meçhuller, suikastlar, canlı bombalar kolay kolay yaşanmaz bu ülkede allah'ın izniyle.
 • türkiye'deki bütün acizlikleri, kötülükleri, salaklıkları, fırsatçılıkları, basiretsizlikleri, vasatlıkları, kalitesizliği ve sayısız gerzekliği fettullah gülen cemaati'nin yaptığını sanan polyannaların hayali. vasatlık cumhuriyeti'nin hakikati kalbinizi kırmasın, dikkat edin.
 • "düşük profilli başbakan" anlayışı ile olacak iş değildir bu. gönderilen fetöcüler yerine bakıyorum düşük profilli yöneticiler atanıyor. yakın zamanda da eğitimi düşük profilli yöneticilerin "mülakat" ile belirleyeceği öğretmenlere teslim edeceğiz ki bu bile bize en az 15 sene kaybettirecektir.

  birde çıkıp meydanlara "bir gece nöbet tutan kişi cennete gider" açıklaması yapan ortaçağlılar ve bu ortaçağlıları alkışlayan doblolular var. nereden baksan 50 yıl daha atar oradan.

  fetöcülerin gitmesi sayesinde evet ülke biraz toparlanır lakin tamamen toparlanması için 80 milyonluk ülkenin 60 milyonuna yakın sayıda vatandaşınında gitmesi lazım seviye atlayabilmemiz için.

  bu doblolular gitmediği sürece fetöcüler gider metöcüler gelir. alnı secdeye değiyor diye yıllarca fetöye her tavizi veren o vatandaşlar bugün sokaklarda cennet nöbeti tutuyor. yarın da metöcülere aynı tavizi vereceklerdir.

  ayrıca gelişmiş ülkelerin sistemi vardır. kişiler değil sistemler geliştirir bir ülkeyi. sistem aynı sistem olduktan sonra ahmet yerine mehmet gelmesi bir değisikliğe sebep olmaz. fetöcüler varken de aynı hükümet vardı başta. fetöcüleri bu hükümet, bu sistem atamıştı. fetöcülerin yerine yine aynı sistem ve aynı hükümet atama yapacak. degişen tek şey masanın üzerindeki "kamil mamil - genel müdür" yazan levha olacak.