*

şükela:  tümü | bugün soru sor
  • at izi it izine karışmış,
    arada kim vurduya gidenler olacaktır,
    bu yolu tercih edeceklerini düşünmüyorum.
  • rusya'nın ajan infazından sonra başına gelenleri gördük. hele abd'de böyle bir şey yapmak ateşe benzin dökmek gibi olur
  • kelle başı para önerirlerse, dünyanın her tarafına yayılmış akepeliler bir anda kelle avcısına dönüşür, hem para kazanırlar, hem sevap point hem de reislerinin şefaatini alırlar.
    salam ve sosis ile.

(bkz: soru başlığa cevap entry girmek)
  • sadece latin amerika,güney asya ve afrika ülkelerinde yapılabilir.yoksa rusya'nın ingiltere karşısında düştüğü duruma düşeriz.israil de zamanında bunu latin amerika ülkelerinde yapmıştı.abd'de yapmak çok riskli.
  • zor ama imkansız değildir. elbet yabancı ülkelerde yaşayan operasyon kabiliyeti yüksek ajanlarımız vardır.
  • edilemiyor, neden?
    hak, hukuk diye bir şey var, hani şu türkiyede olmayan şey.
  • bunu diyen insanlar idam yasasına karşı olanlarla aynı. kafayı mı yediniz siz gençler?
  • olayı polat alemdara vermişler bile diye duydum. kurtlar vadisi pensilvanya.
  • yurtiçinde yurtdışından daha fazla olduğundan gereksiz bir eylem olacaktır. hatta bazıları kamu kurumlarında üst düzey yönetici olarak görev yapmaya devam ediyor. infaz etmeden önce en azından kahvelerini soğuk getirmeyi denesek?
  • yurt içindekileri çok şey yaptın da yurt dışındakiler kaldı.
    yanlışlıkla bankasya' nın önünden geçip fetöcü diye içeri atılanlardan bahsetmiyorum. hani yok mu şu meclis dahil her yerde fetullah' ı güzelleyenler, türkçe olimpiyatlarında konuşma üstüne konuşma yapanlar, tüm devleti fetöye emanet edenler. onları hiç biri de yurt dışında değil. onları infaz et, seni tutan mı var?

t: içi boş bir soru.