şükela:  tümü | bugün
  • cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan'ın açıklaması: dünyanın ve türkiye'nin hızla değiştiği bir dönemde, ak parti'yi durağanlığa mahkum etmeye hakkımız yoktur. partiyi sırtlayıp götürmek yerine, partinin sırtına binmeye çalışanları kenara itmek milletimize karşı sorumluluğumuz. fetö ile bağlantısı olanları hemen bildirin. anında kapıya koymaya hazırız, onlar bu ümmeti böldüler.

http://www.memurlar.net/…apiya-koymaya-haziriz.html
  • parti içinde fetöcü olanların olmayanlardan daha fazla olduğunu sanıyorum. bildirsek mi acaba belki ak parti kapanır.
  • fetullah'ı "dön gel artık bitsin bu hasret" diye çağıranlar da dahil mi diye sormak istediğim akp genel başkanı cümlesi.
  • ihbar ediyorum en büyük fetöcü malum kişi...
  • bu sözü kapının önünde söylediyse tam olur ha. yoksa da biri arkaya kapı ekleyiversin, anlam bozulmasın.
  • fetönün en büyüğünü yargılayacaz sen hiç dert etme az kaldı az.
  • kardeşi kardeşe kırdırıyorsunuz. afferin. devam tabi durmak yok aynen böyle.
    yarın cennetin kapısının önüne konduğunuzda, o kullar haklarını helal etmeyecektir eminim.
  • melih'den kurtulmak için bir şans bence. sadece ankaralılar değil tüm türkiye'nin bu konuda birlik olması ve ihbar etmesi belki işe yarar.

yok ben de inanmadım buna. gidip şöför falan atarlar bunlar ancak.
  • ayrıca parti içi çıkabilecek olası ayrılıkçı sesleri susturma gayesiyle yapılmış bir açıklamadır.

"partiyi sırtlayıp götürmek yerine, partinin sırtına binmeye çalışanları kenara itmek milletimize karşı sorumluluğumuz."

partinin üst kademesinin geçmişi gülen'le yanyana çekilmiş pozlarla dolu. yani mesele gülencilerle mazide kalmış hatırası olanlar değil, yapılan ve yapılacak olan icraatlar hakkında çekincesi veya memnuniyetsizliği olanları ikaz etmek. bu açıklamayla, kabineye giremeyip veryansın edenler veya partinin alt kademelerinde tekme tokat mevki kavgası edenlerin eski defterlerin açılmasıyla karşılabilecekleri ima ediliyor olabilir.
  • söylediği şey tam olarak nasıl bir hıyanet içinde olduğunu gösteriyor. milleti değil ama ümmeti bölmüşler. ayrı düşmeden önce bir amaca hizmet ettiklerini de, ümmet haricinde kalanları bu ülkeye ait görmediğini de tek kelimeyle itiraf ediyor. demek ki laik cumhuriyetin ümmetçi cumhurbaşkanı için ümmet bölünmese ortada bir sorun olmayacaktı.