şükela:  tümü | bugün
 • cezaevindeki fetöcülerin beklentisidir.

  hatta bu durum beklentinin çok ötesindendir. bu teröristler o kadar kendisinden emin ki, cezaevinden dışarıya tehditler bile savuruyor. çıkınca şöyle yapacağız, böyle yapacağız diye.

  okuyun

  peki sizce cezaevindeki fetöcüler nasıl bir seçim sonucu bekliyorlar ki, o sonuca binaen serbest kalsınlar? kimin başkan olacağına, hangi partinin seçileceğine inanıyorlar?

  peşin not : tabii ki akp diyecek fetöcüler bi siktirsin gitsin

  edit : devlet bahçelinin af talebinin kapsamı bellidir. kesinlikle fetöcüleri kapsamıyor.

  fetö ile alakası olmayanlar çıkacakmış. fetöden alınanların hiçbirinin fetö ile alakası yok zaten :)
 • akepelilerin klasik dezenformasyon amaçlı yaygaraları. sözüm ona bizde koşup aman serbest kalmasınlar bunu bir tek rte sağlar diyeceğiz ve koşa koşa recebe basacağız oyumuzu.

  bir bitmedi lan bu yok darbe yapacak yok firar edecek. yok suikast yapacak siktirin gidin yönetmiyorsanız. ağlamayın amklarım. bu salakça palavralarınıza anca kendi salak kitleniz kanar.
 • fetö ile hiçbir alakası olmayan ama sırf kendilerine muhalefet olduğu için hapislere girenler elbette serbest kalacaktır. amaa bekir bozdağ, nagehan alçı, ne istediler de vermedik diyen malûm şahıs ve yüzlercesi yargı önünde hesap verecektir.
 • kripto fetöcü mahmut'un iddiasıdır.

  ne oldu mahmut akp ile anlaşamadınız umudu muhalefet'e mi bağladınız?

  muhalefet size günahını vermez boşa kasmayın, siz yine eski dostunuz akp'lilerle halledin işinizi hadi. mamayı biraz arttırın tav olurlar, yapmadığınız şey sanki hehe.
 • 16 senedir olduğu gibi yine ak parti.
 • başlığı açan yazar "fetö ile alakası olmayanlar çıkacakmış. fetöden alınanların hiçbirinin fetö ile alakası yok zaten :)" demiş. vardır bir bildiği herhalde, ak abileri bilgilendirmiştir.

  tanım: ak trollerin seçimi kaybedecekleri korkusu ile açtıkları saçma başlık.
 • dışarı da kalan fetö'cülerin de içeri alınacağı dönem olacaktır.

  içerdekilerin de en büyük korkusu iktidarın değişmesi olacak sanırım. troll vatandaşlarımız rahat olsunlar.
 • madem a.k. partisi olarak kazanacağınıza eminsiniz, niye yalan yanlış algı kasmaya çalışıyorsunuz?

  yok madem kaybedecek gibisiniz, iftira atmaktan korkmuyor musunuz?

  muharrem ince'nin ergenekon döneminde kapıştığı fetöcü hakim yüzünden hâlâ yargılanmakta olduğunu nasıl görmezden geliyorsunuz?

  hatta bu hâkim hapse girmiş olmasına ve fetöcü olduğu tescillenmesine rağmen, nasıl olup da "ben bu davanın savcısıyım!" diye meydanlarda kükreyen adamın peşine takılıp, o davanın hukuksuzluğunu gösteren adamı fetöcü ilan ediyorsunuz? nasıl ya?
 • söyleyecek bir tane bile sözü olmayan parti yalakalarının iddiası. seçim için tek söylemi kendi büyüttüğü ve işbirliği yaptığı, hatta çoğu eyleminde bizzat uygulayıcı olduğu terör örgütünden bahsetmek olan parti var aq.

  yemiyoruz sevgili yalaka, fetullahçı terör örgütünün işlediği suçlarda bizzat uygulayıcı olan tipler hala yargılanmadılar. bu terörist işbirlikçilerinin yargılanabileceği bağımsız ve tarafsız yargı vaadini veren de muharrem ince’dir.

  “fetullahçı terör örgütüne geçmişten bugüne yardım ve yataklık yapan herkes yargılansın” diyemeyen fetöcünün önde gidenidir, malum partide saklanıyor olması muhtemeldir*