şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yadsınamaz gerçek. bir kaç fetocu çocukluk arkaşım var, yurtdışında yaşarlar, görseniz hala nasıl çırpınıyorlar. tam motiveler. başlarındaki pörtlek göz chucky ölse, motivasyonlarını kaybederler mi acaba? bu grup dış güçlerin işine geliyor. chucky geberse de organizasyona ihtiyaç bitmez. kaçırdıkları nokta; alemde şer oğuz’da da er tükenmez.
  • ısrarla sosyal medyada devam propagandası sürdürmelerinden de görülebilecek durum.
  • size ödeme yapanlar hiç mi bakmıyorlar çalışmalarınıza. ne mal adamlarsınız lan siz fetö mü kaldı aq? gidin merale muharreme falan sallayın.
  • malesef bir gerçek. adamlar inanmış iman etmiş. ama neye iman etmişler bilemiyorum. 49 yıldızlı bayrağa mı iman etmişler yoksa cia ajanının hezeyanlarına mı anlamadım.

twitter de fink atıyor amk piçleri. hatta ekşi de de özel mesajlardan yardırıyorlar.

hayretler içindeyim gerçekten. gelmiş geçmiş en sinsi en orospu çocuğu örgüt olabilir bunlar.

çocuklar üzerinden mağdur edebiyatı yapıyorlar. vay efendim çocukları ortada kalmış. vay efendim karı koca hapse düşmüşler. yoo yoo adamım hiç de masum değilsiniz. en ufak fırsatını bulsanız yine sikmeye kalkarsınız herkesi.

su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim.