şükela:  tümü | bugün
  • bu ne demektir gerçekten bilmiyorum. sözlük formatında söylemek gerekirse ne olduğunu anlamadığım bir kavram. cümle içinde kurup anlamaya çalışalım. mesela bir örnek; dokuz bin bilmem kaç polis açıktaymış. içlerinden fetöcüleri temizleyip, geri kalanları göreve iade etmek lazım.

sanki tuvaletten bok temizliyor amq. kastedilen meslekten ihraç. tüm kamu haklarından mahrum bırakmak. sgk siciline dahi işlenip özel sektörde bile çalışmasına izin vermemek. pazarda limon satmak kalıyor onu da yapabilirse. şimdi kardeşim bu fetöcüleri zere kadar sevmedim. bunlar badem bıyıklı feyizli abilerin pilavlı sohbetine gidip maksimum sevap point kaptığını düşünen aptal adamlar. fetoşun sümüğüne aldanmışlar. bu adamların aptallığı -ki bana göre büyük çoğunluğu ihanet içinde değil- cezalandırılsın eyvallah. yahu bunların çoluğu çocuğu günahsız eşi hanımı kocası yok mu ? o kadar perişan haldeler ki. ulan nankör köpekler ben bu şakirtlerin çayını bile içmedim ama hepiniz ekmeklerini, maklubelerine bandırdınız. şimdi diyorsunuz temizlensinler. önce siz o bok kokulu, taşak yalamaktan nadırlaşmış dillerinizi temizleyin. kokuşmuş vicdanlarınızı temizleyin. sabi sübyan yüz binin üzerinde çocuk bu devlete düşman yetişiyor farkında değil misiniz ? anası hapis babası ihraç. aç perişan bu günahsız çocuklar ne durumda bir kişi sormuyor.

hadi ben sormuyorum da sizin nankörlüğünüze ne demeli ? sizin ve fethulşeytancıların aptallığının cezasını ben çekmek zorunda mıyım amq ?