şükela:  tümü | bugün
 • öyle böyle değil, sanki hepsine şöyle bakacaksın, şöyle güleceksin denmiş gibi alayında bir tek tiplik mevcut.

  ben sokağa çıkayım, kimin fetöcü olduğunu %0.1 yanılma payı ile tespit ederim. devletime bu konuda yardımda bulunmak bana şeref verir.

  ayırt edici bazı hususlar şöyle;

  - her daim surata yerleşmiş anlamsız sırıtış. göstermek gibi olmasın ama nasıl yani diyenler için melih gökçek deyim aklınıza gelsin o sırıtma.

  - çok ilginç bir husus ki kafaların dünya şekli ile muaazzam şekilde benzemesi. kutuplardan basık yanlara doğru genişleyen bir şekil. fakat yuvarlaklık mükemmel şekilde belirgin.

  - gözler fıldır fıldır ve içeri doğru çökük. yine yuvarlaklık son derece belirgin.

  - saçlar ince telli, kısa, seyrek ve özenle sağa sola taranmıştır. ayrıca en belirgin özelliği alnın üstünde hilal biçiminde taranarak sağa sola yatırılmasıdır.

  bakın bu bir tez konusu olabilecek ciddiyette bir araştırmadır. kesinlikle goygoy içermez.

  eğer ki şüphelendiğiniz biri var ise bu benim belirttiğim özelliklerden oluşan şablondan geçirtin şahsı. sonuç pozitifse en ufak bir şüpheye bile tenezzül etmeden hemen kolluk kuvvetlerine haber verin.
 • insanları fişlemek veya zan altında bırakmaya yol açabilecek saçma önerme.
 • üniversitede okurken benim de dikkatimi çeken benzerliklerdir.
  bayık-baygın bakışları vardır ve genellikle erkeklerin ince çerçeveli ya da çerçevesiz gözlükleri vardır bu bakışın önünde. hareketleri, konuşmaları ve gülüşleri mayışıktır. rahatsız edici şekilde huzurlu görünürler. cemaat evlerinde yemeklere şap atıldığını duymuştum bundan olabilir.
 • ince bıyık da ziyadesiyle önemli bir kriter olarak yer alır.

  ayrıca yazları "kısa kollu cepli bol gömlek - kahverengi kumaş pantolon - naylon çorap - sandalet" kombiniyle caddelerde milano havası estirirler.
 • en ufak tartışmada hemen ceplerindeki risale-i nur'dan anekdotlar vermeye çalışmaları ortak özellikleridir sanırım. sanki einstein'ın izafiyet teorisini çıkarıyor pezevenk. bir de cebe bunun aplikasyonunu yükleyen modelleri türemişti son zamanlarında. işin garibi yarısı arapça yarısı farsça olan bu sözde kaynağı anlamıyorum dedikçe ısrarla oradan okuyordu bana.
 • (bkz: fetö)

  fetöş

  (bkz: sadi güven)

  ysk başkanı

  yoksa doğrumu lan!
 • 80'ler ve 90'lar için

  (bkz: kolormatik gözlük)
 • (bkz: imam tipli)
 • amerika birleşik devletleri altarnatif silah geliştirme laboratuarında 1960 lı yıllarda bir takım kimyasallar geliştirildi. bu kimyasallar askerlerin ve bir takım insanların üzerinde denendi. insanların kanına enjekte ediliyordu. ilaç verilen kişiler kendisine empoze edilen herşeye koşulsuz inanıyor ve söylenilen, emredilen herşeyi yapıyordu. ilacın enjekte edildiği kişi kendisinde hiçbir narkotik yan etki sezmiyordu. kusma,baş dönmesi yada bilinçte kayıp söz konusu değildi. buda kişinin hiçbir şekilde şüphelenmemesini garanti altına alıyordu. bu ilaç önceleri kana enjeksiyon yöntemiyle denendi daha sonra kullanımı kolaylaştırıldı ve sindirim yoluyla kana karıştırılabilecek hale getirildi. bütün yiyecek ve içeceklerin içine belli ölçülerde atılan ve tadında hiçbir değişiklik yaratmayan kimyasal ilaçlar üretildi.

  fettullah gülen'in toplantı evlerinde sohbet öncesinde ikram edilen o meşhur makbule, ayran, şerbet, pilav gibi bütün yiyeceklerin içine amerika'nın fettullah gülen'e temin ettiği bu kimyasallar kullanıldı. sohbet için gelen herkes önce karnını doyuruyor, ardından sohbete geçiliyordu. ilaç etkisini yarım saat içinde göstermeye başladığı zaman sözde sohbet başlıyor ve narkotik ilacın etkisinde olan bu insanlara empoze edilmek istenen her ne varsa ilacın etkisindeyken anlatılıyordu. hatta öyle ki ilacın etkisiyle ağlama, zırlama gibi duygusal boşalmalar bile görülüyordu. normal şartlarda hiçbir şekilde duygusal olunamayacak durumlarda bile bu ilacın etkisindeki insanlar duygusal patlamalar yaşıyorlardı ama ilacın etkisinde olduklarını farketmiyorlardı bile. zamanla ilacın bir yan etkisi ortaya çıktı. bu ilaca sürekli maruz kalan insanların benizleri soluk, gözleri buğulu olduğu gözlemlendi. garip bir dinginlik hali, hiç güneş görmemişcesine beyaz bir ten ve puslu bakışlar bu ilacın yan etkileriydi. ama bu yan etkiler değişkenlik gösterebiliyordu. en fazla görünen yan etki bembeyaz bir ten ve o tuhaf dinginlikti.
  şimdi ise yıllarca ilaçlı yiyecek tüketen bu insanlar yan etkiler ile yaşamak zorunda.
  zamanla eski hallerine dönerler mi ? bilinmez.
  ama bildiğim tek birşey var oda belli bir amaca hizmet eden grupların toplantılarına katılmanın tehlikeli olduğu ve bu toplantılarda su içerken bile dikkatli olunması gerektiği..
 • sonra efendim türkiye neden gelişmiyor. neden hukuk devleti olamıyoruz. neden liyakat sistemi yok. neden adam kayırma var. neden toplumca empati yapamıyoruz. malın teki kalkmış bazı fiziksel özellikler sayıyor ve bu özelliklere sahip olanları şikayet edin diyor. yahu nasıl insanlarsınız gerçekten şaşırıyorum anlamaya çalışıyor fakat anlayamıyorum.