şükela:  tümü | bugün soru sor
  • fetö bağlantılarından dolayı soruşturma yiyen/açığa alınan/ihraç edilen/hapis yatan tiplerin milli eğitim bakanlığına bağlı kurs merkezi onayı alması ve akp’nin yüzde 90a yakın oranlarda oy aldığı bir yerde yaşayanlar tarafından da bariz destek görmeleri(ki buna eğitim-bir-sen üyesi bazı okul müdürleri de dahildir.)durumun özetidir.varın ülke genelindeki durumlarını siz düşünün.

edit:kahrolsun din tüccarları
  • maalesef üzülerek bende böyle düşünüyorum.bu kansızlar heryerde. allah ım bunlara fırsat vermesin. devletimizi birliğimizi muhafaza eylesin.
  • 40 yılda kurulan ve bütün istihbarat örgütlerinin desteklediği, siyasiler tarafından maddi manevi kollanmış silahi terör örgütünün 2 yılda bitemeyeceği açıktır. üstelik ortam yaşamaları için uygun iken, böyle milli olmayan anti laik bilginin birikimin aklın yerlerde süründüğü zamanlarda yok olmaları ancak mucizelere bağlıdır. insanlara 7-8 yıl hapis cezası verildi 5 yıl sonra tekrar çıkıp içeride daha keskin bir örgütü olacaklar. bütün sülaleni cumhuriyet tarafından en az iki kuşak lanetlenmeden bu iş zor biter.