şükela:  tümü | bugün
  • sohbetlerinin bazıları emre'nin evinde yapılıyor açıklamasını da okudum. böyle bir durum varsa emre'ye geçmiş olsun.
  • fenerbahçeli sözlük yazarlarının sessiz kaldığı skandal olay.
  • vay anam vay neler dönmüş serhat ya
  • evet kahpe şike bahçe taraftarı şimdi gelip benim onurlu galatasarayım’a fetö ile ilişki kurabilecek misiniz?
  • galatasaraydan fenerbahçeye sıçramış ama başarılı olamamış yapılanmadır. öyle ki başı çeken evinde toplantılar yapılan emre belözoğlu'nun cemaatle ilişkisinin "galatasaraylı" abileri (hakan şükür, arif erdem) zamanında başladığını biliyoruz. adı geçen diğer futbolculardan bekir irtegün cemaatle fenerbahçede değil fenerbahçeye gelmeden önce içli dışlı olmuş. uğur boral 3 yıl beşiktaşta oynamış gökhan gönül ise hala oynamaktadır. dolayısıyla siz kime algı kasıyorsunuz beyinsizler? galatasarayın yetiştirdiği küçük fetöcülerden dolayı fetöyle en fazla savaşmış futbol kulübüne mi kir atmaya çalışıyosunuz?
  • (bkz: takım halinde fetö vaazı dinlemek)
    ben yapılanma göremedim. üstteki bakınıza ait takım halinde vaaz dinleyen arkadaşlar vardı, biri vekil bile olmuştu. şimdi firari.
    fenerbahçe'liler suskunmuş.
    edit: orço'nun biri ısrarla yazıyor. yaz yaz hakan şükür'e de oy vermiştir bu sığır, vekil olsun diye.
  • fenerbahçe bu fetöden en fazla çekmiş takımdır. siz kimi neyle itham ediyorsunuz amk piçleri.
  • fetöcü savcıları kulübe halı saha töreniyle üye yapan kulübün taraftarı tarafından, eski efsanesi fetöcü futbolcuyu kulüpten ihraç etmiş kulübe çamur atılarak savunulan sıçmık. bir de verilen örnekler o kadar saçma ki, aynı anda emre belözoğlu'nun kariyerinin başındaki bir kaç yılı esas alıp, gökhan gönül ve uğur boral için başındaki yıllar değil kariyerinin son zamanları esas alınıp beşiktaş'a laf sokuluyor. ama bu arkadaş farkında değil ki fetö x takımı y camiası meselesi ülke meselesi ülke! ve bu mesele ancak herkes kendi çöplüğünü samimiyetle temizlerse çözülebilcek bir mesele, kendi sorumluluğunu inkar etmeye devam ederse değil. allah akıl fikir versin.
  • emre'nin de fetö'ye nerden bulaştığını anlatmaya gerek yok sanırım. hakan abisi ile öğrenmiştir bu işleri. 90'lı yıllarda takım halinde fetö şakşakçılığı yapıp burada gelip emre fetöcü diye ağlamak da çok komik ya. ulan zaten sen adamı fetöcü yaptın. emre fetö ile ilişki içindeyse bunun en büyük sorumlusu kupaların kölesi fetöcü gs'dir.
  • adil yargiya inansam bugun mahkemeye ciksinlar derim.

tabii ustunde gizlilik karari olan dosyalari alip 24 agustosta uefa'ya kendi elleriyle 8 ayri dilde goturen lutfi aribogan birakin tutuklanmasini, gs aş nin basina gectigi ulkede adelete guven olmaz.

ayrica, acaba emre dua ve himmet donemlerinde hangi takimdaydi ?