şükela:  tümü | bugün
 • samanyolu önünde nöbet tutan kemalistler, hukuk adına düşmanının bile hakkını savunabilecek şerefte, dürüstlükte, haysiyette insanlardır.

  tabi eşşek ne anlar hoşaftan?
  politik doğruculuğun amına koyayım.

  size böylesi lazım.
  şerefsiz tarikatçılar sizi. 16 yıl fetö ile halay çeken size, hala konuşan siz.
 • valla bu fetöyü hiiiç atatürkçülere gazlamaya çalışmayın güneş balçıkla sıvanmaz herkes elini vicdanına koysun. feto itinin ne mal olduğunu atatürkçüler yıllarca anlattı yetmedi hapis yattı. balyoz ergenekon kumpasına uğrayan generallerin vatan partisi safında yer alması herşeyi anlatıyor (bak cehape demedim) tam da bu yüzden akgençlik atatürkçülerle olan husumetlerini artık gidermeli. bu arada chp/ gılışdar, eren erdem ne kadar atatürkçüdür o da tartışmalı. göte göt demek lazım şimdi.
 • akıl ve bilimi rehber olarak edinmeyi öngören bir -izm'i takip eden cevre olduğundan gayet mantikli olan "tutunamama"dir.

  zaten eger, cumhuriyetin ilk bastaki akil ve bilimi rehber olarak görme ve o yolu takip etme durumu devam etseydi, ne feto olurdu ne de başka bir sey.

  dolayisiyla, ülkenin su anki cikar yolu da yine cumhuriyetin ilk yillarindaki, kalkinmaci, bilimsel yoldadır.
 • fethullah hoca efendi hazretleri yerine feto dedigimiz icin, cok kiziyorlardi o zaman cok.
 • dört parmaklı teröristlerin görmezden geldikleri türkiye gerçeklerinden, bu alıklar ilk zamanlar fetö ile ayrışmalarına muhalif uydurması deyip 17- 25 aralık hırsızlıkların ortaya çıkmasına kadar duruma uyananamışlardı üstelik.
 • fetöcü teröristlerin ekseriyet imam hatip ve ilahiyat mezunu çıkması hangi çevrede tutunduklarını gözler önüne sermekte zaten. inkar edilemez hakikat.
 • fetö başta cemaat, tarikat, terör örgütleri ve pkk'nın aydınlıktan korkmalarıyla alakalı. bu zararlı yapılar tarihleri boyunca din ve etnik ayrımcılığa oynamış ve muhafazakar kesimden aldıkları desteklerle varolabilmişlerdir türkiye'de. güya gurbetteki hocaefendilerinden olur almadan adım atmayıp bitsin bu hasret diye ağlaşanları ve çözüm sürecinde teröristbaşının birkaç dilde okunan mektubunda isa, musa ve muhammed'i olaya katmasını hatırlayanlar hak vereceklerdir. önermenin kendisi neden laik cumhuriyet, neden kemalizm sorusunun cevabıdır.
 • e, zaten fetöcülerin (said-i kürdi ve türevleri)
  tek ve ortak amaçları atatürkçü-şaik ve üniter devlettir.

  batı dünyasının da, pekakalı canilerin de, dinci ikiyüzlü yobazların da
  tek düşmanı atatürk düşüncesinde güçlü ve uygar türkiyedir.
  böceklerin böcek ilacından geberip,korktukları gibi kaçarlar.

  fetöcülük, ya fetö vasıtasıyle atatürkçü-laik türkiye'yi
  ya da pekaka vasıtasiyle yine -kürt devletine engel-
  gördükleri atatürkçü-ulusalcı devleti parçalamak için kurulduğu,
  kullanıldığı içindir.
 • aslan gibi gerçektir. aydınlık insanı o kadar kolay kandıramazsınız.