şükela:  tümü | bugün
 • bu milleti aptal yerine koymaktır.

  ordan çok mu salak gözüküyoruz.

  (bkz: her yere sızıp partilere sızamayan geri zekalılar)

  nerde ise yüz bin memur atıldı. on binlerce insan içerde.

  an itibarı rakamla 0, yazı sıfır siyayetci var, fetöcü olduğu tespit edilen.

  arınç'ın deyimi ile ankara'yı parsel parsel veren hgökçek kalkmış chp'nin fetö bağlantısını açıklıyorum diyerek tantana yapıyor.
  yaptığı klasik tantanacılık. (bkz: tantanacılık)

  iddiya göre generallerin yarısı kandıran bu kandırıkçı herifler, ilaç niyetine bir adet bile akp 'liyi kandıramamışlar mı? akp tayfası bu derece uyanık mı?

  peki türk lirasının üzerine bu feto'nun organize etiği olimpiyatların logosunu atatürk'ün yerine kimler koydu o zaman? ösym'de, askeriye'de, poliste sınav soruların çalındığını gazteler bas bas bağırırken allah için bir tane akp'li duymadı mı bunu. 2002 'de katledilen hablemitoğlu'nun başından sonuna fetö örgütünü anlatan ve büyük olasılıkla öldürülme nedeni olan köstebek kitabındanı 15 senedir bir tane akp'li haberdar olmadı mı? 3-4 sene önce hanevi avcı'nın kitabını, ahmet şık'ın kitabını yok etmeye halı altına almaya çalışanlar kimlerdi? bu akp 15 senedir iktidar da değil mi? ne istediler de vermediler?

  akp'ye daldıklarında 80-90 vekile çöktüklerinde çoğunluğu kaybedeceklerini düşüyorlar. halkın akp'ye bakışı değişir, akp yara alır diye düşünüyorlar.

  ve bu milleti aptal yerine koymaya devam ediyorlar.
 • kısa adam ve adamları var. akp bölünmeyi göze alamadığı için dokunamıyor. referandum, erken seçim... köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyecekler. sonrasında görürüz.
 • aynı zamanda bu salaklığı, karşılarındakilerin kafalarına yıkamayan anası ile yavrusu ile bilumum muhalefetin siyasi aklının ve de elini kaldıracak mecalinin olmadığını gösterir.
 • eşyanın tabiatına aykırı durum. bu adamlar bu yerlere gelirken, ergenekon davası ile orduyu ele geçirirken destek vermeyi bir kenara bırakın engellemeye çalışmaması bile siyasi iradenin hesap vermesini gerektirir net.

  peki siyasi iradeden hesap sorulacak mı? koskoca bir hayır. bugün siyasi iradeye hesap sorulması durumunda ortalık toz duman olur!
 • her yere sızan fetö bile siyasete girmemiş, düşünün artık orada ki rezilliği.
 • yalan borçları mı var. ne istedilerse verenler yok diyorlarsa yoktur.

  bu 70'lik yeni rakı gibi sulandırılmaya çalışılan bay lok da çıkaramadı bunları.

  ya çok iyi sipere yatmışlar. ya da allahları var. yok bunlar. bu fetöcü geri zekalılar sızamamışlar bunlara. ne istedilerse vermişler ama sızdırmamışlar aralarına.

  (bkz: ak parti'nin içinde hiç fetöcü olmaması)
 • bu fetücülerde her türlü ayak var. bu ayaklarda bir kaç tane az sayıda çok az bir elin parmağı kadar önemsenmeyecek kadar siyasetci de var.

  sızmışlar, sızmışlar akp dışında tüm partilere sızmışlar. ama akp yok bu ayakta.

  uzaktan şöyle bir ses duyuluyor.

  'kulak verdik. akp'ye kesinlikle sızmamaıştır ve de bir zamanda da sızamayacaktır.
  var diye varsa şöyle silivriye ve sincan'a doğru bir gelsin. dinlendirelim. '

  (bkz: 7 kasım 2016 izmir belediyesi'ne fetö operasyonu)
 • lan fetö ne ayak! sende her ayak var ama kendine bir siyasi ayak yapamamışsın.

  (bkz: #64304654)

  (bkz: fetö ekonomik operasyon yapıyor)