şükela:  tümü | bugün
 • gezici ve kemalist düşmanı bütün terörist sevicilerin idrak etmeleri gereken hakikat. fetö teröristine hocaefendi demiş bu şerefsizlerin gezi'de beraber saldırdıkları unutulmasın.

  https://youtu.be/kqr5aby3bpi
  https://www.google.com.tr/…aldiracaklar-552909h.htm
 • ilk defa gezi'de mi? ulan fetö'ye, akp-cemaat ilişkisi bilindiği zamandan beri dur deniliyor. araştırılmasın, incelenmesin diyen hep akp ve mhp.

  bizim çok şükür dünümüz ve bugünümüz ayrı değil, bir! biz gezi'de de, orada da burada da dün ne dediysek bugün de onu diyoruz! 3-5 sene önce "hocaefendi" iken şimdi "terör örgütü" demiyoruz.
 • bütün dertleri gezi olan vatan hainlerinin yüzlerine tokat gibi çarpmakta. biz elimizde atatürk ve türk bayraklarıyla bunlardan evvel alanlardaydık.

  https://www.google.com.tr/…aldiracaklar-552909h.htm

  https://youtu.be/kqr5aby3bpi
 • çakma istiklal mücadelesi vermiş ak hainlere hatırlatılması gereken hakikat. bunlar terörist fetö'ye ne istediyse verip emniyeti bağlamışken biz yalnız taksim'de değil abd'de protesto ediyorduk fethullahçı çeteyi.

  https://m.youtube.com/…kqr5aby3bpi&feature=youtu.be
 • fetö ve pkk destekleseydi siz şu anda bu saçmalıkları böyle pervasızca dillendiriyor olmazdınız dedirten ifade. menfaat ortaklığına ziyan gelmesin diye her iki terör grubunun da destek vermediği bilinen bir husustur. doğuda her yerde istediği gibi at oynatan pkk da, devletin her tarafına sızmış fetö de destek vermedi. kimi istihbarat örgütlerinin yönlendirmeler yaptırdığı doğru olsa bile ( ki bu çok normal ) temelde bir halk hareketiydi. kendini ilah zanneden, kin ve nefret kusan, doğaya menfaat icabı tecavüze yeltenen şahıslara karşı bir uyarıydı. ve ister inan ister inanma, rab edindiğiniz adama karşı gerçek rab'den bir uyarı idi. tabii siz kur'andakinin tersi yaklaşımı tercih edersiniz. " size isabet eden musibetler kendi nefsinizden ve fakat güzellikler ise allah'tandır"
  sizin yaklaşım ise şu: bütün güzellikler erdoğan'dandır,bize isabet eden her musibet de dış mihrakların, içimizdeki ajanların suçudur. azıcık da hatayı kendinizde arasanız size isabet etmesi kesin bir felaketten kaçınmış olacaksınız. zira allah'ın ortağı yoktur ve bir zalimi başka zalimle cezalandırmayı adet edinmiştir. yoksa allah'tan da mı torpillisiniz?
 • açılımla pkk ile flört edip başından beri fetönün kucağında oturup geziye dil uzatmakta ne acayip bir durumdur.
 • zaman gazetesinin "gezici ve polis" kardeşliği temalı billboard reklamı kasım 2013'te verildi. (he yanlış da anlaşılmasın istanbul büyükşehir belediyesinin kiraladığı billboardlarda sergilendi bunlar.)

  gezi ise 3 ay önce olmuştu, gezi sırasında zaman gazetesi kin ve nefret içerikli, eylemcilere düşman bir politika izliyordu. yani eğer fetö ile gezi arasında bir bağ kuracaksan "fetö geziyi destekledi" dersen beynin olmadığını ilan etmiş olursun, bunu yerine "fetöcü polisler kasten yoğun şiddet kullanarak halkı kışkırtmayı amaçladı" diyebilirsin bu daha makul.
  ama o zaman da aynı şiddeti öven "polisimiz destan yazdı" diyen, tıpkı fetönün polisleri gibi gerilimi devamlı tırmandıran akp yöneticilerini koyacak yer bulamazsın, işin zor yani.
 • "fethullah gülen'e tehdidin arkasından tkp çıktı"

  "türkiye'deki gezi parkı eylemlerini bahane ederek fethullah gülen'inn amerika'da kaldığı yerin önünde eylem çağrısı yapan armağan yılmaz'ın türkiye komünist partisi (tkp) üyesi olduğu ortaya çıktı. "yılanın kapısına dayanıyoruz" sloganıyla protestoyu organize eden yılmaz'ın yalova'da tkp adına faaliyetlerde bulunduğu belirlendi."

  http://www.haber7.com/…ehdidin-arkasindan-tkp-cikti

  tanım: yeterince örgütlü olduğumuz da bu ve benzer çetelerin darbe tehdidi kalmayacak rahat olun, tüm cemaatlere sevgilerimizi sunacağız.
 • bir o kadar etkili olan diğer bir eylem ise 30 haz 2013'teki büyük fenerbahçe yürüyüşü'dür.
 • sanmam. 2004 mgk kararlarında da durdurulması için haberler vardı