şükela:  tümü | bugün
  • fetö demiyorduk da feto fetoş fettoş filan diyorduk hey gidi günler.

ekleme: müridlerine de badem bıyık, cemaatçi, fetoşcular diyorduk. tabi biz dedik inanmadınız sonra kandırıldınız di mi yarım akıllılar? hahahaha
  • annem ve babam devlet çalışanıyken sırf bu sebeple işten atılmıştı :)
  • hangi partiye oy verdikleri bilinmez lakin hangi partiye oy vermedikleri bilinen kişilerdir!

edit: vay be gelen mesajlara göre akpliler hep fetö düşmanı, cehapeliler de fetöcüymüş...bazen cidden paralel evrenler arasında yaşanan bir anomali yüzünden yer değiştirdiğimi düşünüyorum. bu nasıl bir aymazlıktır!
  • aralarında olduğum kişilerdir.

yıllar önce fetoş'a "orospu çocuğu" dediğimizde dava edilmekle falan tehdit edilirdik, bugün de küfrettiğimizde davayla tehdit edildiğimiz başka orospu çocukları var, 5-10 seneye muhtemelen onlara da istediğimiz gibi sövebiliriz.

halkımız geç uyanıyor malum.
  • feto degil, feto onunla birlikte yataga girenlerin icadidir. fetoş derdik biz, sevenleri de ayip oyle sey denir mi diye sekilden sekile girerdi. hey gidi gunler
  • benim babam ta 1999'da bu adam cia ajanı dedi. dedi de noldu? neyi degiştirebildi? kim zikledi?
  • bu benimdir, orospu çocukluklarını ta çocukluktan bilirim
  • "fetullah'ın piçleri yıldıramaz bizleri" derken gaz yiyenleri bu "millet" din düşmanı ilan etmişti. ekşi dahil ünlü platformlarda adama küfür eden en iyi ihtimalle para cezasıyla kurtuluyordu. belki ekşi'de oran daha düşüktür ama bugün çoğu sanal platformlarda en kral fetö düşmanı gözükmeye çalışanların %90'ı, dünün en kral cemaat saksocusuydu. bu adamın gazeteleri dergileri milyonları geçiyordu, kimse günah çıkarmaya çalışmasın, islam'da öyle bir şey yok :((

ne fetullahı, ne onun saz arkadaşlarını, ne onu devlete yerleştirenleri, ne de vaktiyle onları alkışlayan halkı unutmayız... bir dönem gelir hesaplaşılır.
  • o kişilerden biri de bendim. hatta fetö değil feto derdim ben pensilvanya'daki baykuşa. o zamanlar feto aşıkları "hocaefendiye öyle deme, hakkını helal etmez" derlerdi. "sanki kendisi anam babam. ne hakkı var ulan üzerimde?" diyip kafa göz dalmak lazımdı ama o zamanlar liseliydim, yapamadım.
  • bu memleket hala batmadıysa onların yüzü suyu hürmetinedir.