• gerçekten temizlemeye niyetiniz olsaydı mecliste fetö bağlantıları araştırılsın içerikli tüm önergelere hayır reddediyorum demezdiniz.
    edit: şayet bu kurumu suçlayacaksanız sağ taraftaki yüzlerden başlamanız gerekir.
  • istanbul’u kaybetmeyi, bu nasıl bir kabullenememektir arkadaş ?

(bkz: insan hayret ediyor)
  • istifa edin o zaman. bırakın temizliği yapacaklar gelsin demek istediğim ifadelerdir.
  • operasyon sinyali alıyorum. ysk olabilir, ibb olabilir. her yer olabilir. ne argümanmış kullan kullan bitmedi amk.
  • bir rte vecizesi.

ben burdan anlıyorum ki; din, allah, peygamber yalan; tek gerçek akp ve rte. bunlar her şeyden üstün. bunlar hiçbir şekilde yenilemez, yenilmesi teklif dahi edilemez. neden hala demokrasi var bizde anlayamıyorum. hal böyleyken mutlakiyeti ilan edin; seçim falan yapmayalım; biz de bu stresten kurtulalım. ahlat cumhurbaşkanlığı köşkü falan az gelir; her ile bir köşk, saray, yalı yapalım.

(bkz: bunlar)

kaynak

edit: gayrimenkul türleri eklendi.
  • yahu şu dünya liderine "siyasi ayağının araştırılması için önerge verildiğinde kabul etseydiniz temizlerdik başkanım." diyebilecek bir babayiğit yok mu?
  • suçsuz, günahsız erler sırf emir aldı diye fetöcü ilan edilip yargılanıp içeride çürürken birileri de ülkeyi yönetiyor olabilir mesela.

mesela yani. hani, siyasi ayağını araştırmaya hep red cevabını verdiğiniz olaylar, durumlar, meselalar...
  • durduramıyoruz efendim, sürekli mağdur oluyorlar. şimdi ki mağduriyetleri onca khk ya, ohal'a rağmen fetö yü temizleyememiş olmalarıymış. valla bravo ya.
  • ortaklık zamanlarında kurumlar ve kadrolar bizzat kendileri tarafından o kadar çok peşkeş çekilmiş ki bitmiyor bir türlü.
  • fetö'nün siyasi ayağına halen dokunulmadığından doğru olan önerme.
hesabın var mı? giriş yap