• ingilizcemiz iyi olmadığı ve çevirmen hatası olduğunu düşünüyorum. yoksa biz istemesini iyi biliriz.

zor bişey değil. bı kere ver.

alışırsın zaten ne kadar feto, eto , eti, eta ne varsa elinde mundar gönderir.
  • allah'ın emri peygamberin kavliyle fetönüze talibiz.
  • bir paket çikolata bir demet çiçek.
    allah'ın emri peygamberin kavli ile fetöşü ülkemize istiyoruz.

trump'da der ki: bizde müslümana verecek fetöş yok.o bizden. davul bile dengi dengine.
  • ıkili anlaşmalarda yer alan usullere göredir.

bu tür usul eksiklikleriyle bırak fetö elebaşını geri almayı yurtdışında birine bir tebligat bile yapamazsın. o kadar çeviri evrağın, yazışmaların iade edilerek masrafın, emeğin, zamanın elinde patlar

birileri tarafından bu herifin iadesi istenmiyorsa, hazırlanan belgelerdeki 1 cümle eksik bile olsa bu işi savsaklamak için yeterli.

bu tür hukuki konularda bir belge , belgede bir cümle bile eksik olsa o istek yerine getirilmez.

abd nin fetö başını vereceğinden değil de ülkemizde buraya gelmesi ihtimalinden korkanlar herşeyi yapabilir.
  • fütursuzca istiyorum ama kimi
    en terörist birisini
    tarif edeceğim ama sana
    önce bir ilk harflere baksana

yalnız bunlar sakız manisinden anlamaz, bunu bir "forçun kuki"nin içine sarıp göndermek lazım.
  • ''nasıl olur da muharrem ince fetö'nün usulüne göre istenmediği için verilmediğine inanır bunu anlayamıyorum. '' denmiş.
    dostum sen zaten konuyu anlamamışsın. burada olay usulünce istenildiğinde verilip verilmeyeceği değil. burada olay istenmemiş olması.
  • suçlu iade anlaşması gereğince hazırlanmış dosyayı iade etmesini istediğin ülke adalet bakanlığına sunarsın. delillerini, suçlamayı belirtirsin. adil yargılanma ve işkence yapılmaması için gerekirse tek taraflı bir taahhüt verirsin. ülkede idam olmadığını, suçlu bulunması halinde idam edilmeyeceğini, idam varsa kaldırılacağını bildirirsin(bkz: abdullah öcalan memlekete hoşgeldin) abdullah öcalan memlekete böyle getirilmişti.

gelelim fetöcülere; ülkede idam yok, gazetecisinden cumhurbaşkanına herkes idam gelsin diyor.
    fetöcülerin dayak yerken, dayak yemiş halleri, ayakta beklerken altlarına işemiş halleri, köprüdeki askerler... yayınlanıyor, benzerleri saymakla bitmez.

adil yargılanma beklentisi kimsede yok bunu direkt geçtim.
    siyah caravelle ile kaçırmalar herkesin dilinde.
    biz fetöcüleri istemiyoruz. vermeye kalksalar almamak için her numarayı yaparız. fetöcülerkonuşsa memlekette adam kalmaz.
  • niyet ettim allah rizasi icin fetoyu sizden istemeye.
  • (bkz: akit mizah anlayışı)

potansiyel misvak dergisi yazar-cizerlerinin dolustugu başlık.
hesabın var mı? giriş yap