şükela:  tümü | bugün
  • emre erciş güzel bir araştırma sonucu ortaya çıkarmış. fetullah gülen ile gülse birsel akrabalıgı da mevcut. asıl sorun. içimize ne kadar müslüman görünümlü insan yerleştirilmiş ve bizim de bunlara inanmamız. bunlar kendi içlerinden hariç kimseyle evlenmiyor, yahudiler de böyleydi bildiğim kadarıyla.

https://youtu.be/sy8cxvp8fmq

(bkz: türkiye'deki sabetayların akrabalık ilişkileri)
  • o kadar derin akrabalik baglarindan bahsediyor ki arastirilsa ferhat guzel ile akrabaligim bile cikabilir.
  • nihat genç sen misin?

edit: ilk entry'yi göremiyorum. büyük ihtimalle engellediğim birinin açtığı başlık. ben genellikle aktrolleri engelliyorum. bu aktroller kim peki? düne kadar fetö'nün altına yatıp, zevkten inleyenler. şimdi kalkmış kendilerinden başka herkesi bir şekilde fetö ile ilişkilendirmeye çalışıyorlar.
  • olm mal mısınız? dinci fethullah kim marksist tuncel kurtiz kim? verin o zaman bana soy ağacı veritabanını ebesinin nikahının amcasının kızının kocasının dedesine kadar irdeleyip herkesi birbirine akraba yapayım.
  • aşırı zorlama akrabalıklar. öyle bir başlık açıyorsunuz ki, sanki amca oğulları.
    annesinin halasının damadının kayınçosunun teyzesinin kızının kaynanasının ilk kocasının ilk evliliğinden olan oğlunun kaynı, gibi şeyler işte.
    saçmalamış.
  • işsizlik oranlarının yükseldiğinin kanıtıdır.
  • başlığı açan geri zekalının amip ile akrabalığı kadar yakın olmayan durumdur.
  • sizin inancınıza göre hepiniz adem ile havva'nın çocuklarısınız zaten.

biraz daha geçmişe gidersen sen bile akraba çıkabilirsin fethullah hocanla.
  • mal la bu adam, insanlar arasindaki akrabaligi bilmiyorum da tanidiklik zinciri 6 diye duymustum. yani dunyadaki tum insanlar birbirinin en uzak olarak 6. tanidigi, yani herkes birbirinin en uzak tanidiginin tanidiginin tanidiginin tanidiginin tanidiginin tanidigi.
  • buradan yola çıkarsak muhtemelen trump benim, eniştemin kaynının yeğeninin teyzesinin kızının oğlu çıkar..

--şşttt ülen sarıoolan bak bakem bi maybaş, bak ne dicem...