şükela:  tümü | bugün
36 entry daha
  • kanunsuz ve ahlaksiz olmasini gectim salakcadir. bununla gurur duymak, hele hele basarisiz olmusken dupeduz salaklikliktir.

laf anlatamiyoruz, abd'ye ve nato'ya naz yaparim denge politikasi izlerim safliginda rusya'dan medet umuyorsunuz. rusya'nin dengi degilsiniz, rusya'nin onda birinin dahi dengi degilsiniz, tehlikeli isler bunlar. iki gun once sultan abdulhamit taci tahti kaptiriveriyordu ruslara, ingiltere savas gemilerini gonderdi de yesilkoy'de anca duruverdi rus askerleri.
  • (bkz: babasından isteyin bi kere vermezse o zaman düşünürüz)
  • şaka gibi olay.

sen daha burnunun dibindeki kandilden 30 yıldır pkk elebaşılarını alıp türkiyeye getiremiyorsun.

neymiş amerikadan adam kaçıracaklarmış.

böyle enselenip dünya aleme rezil olursun işte...
  • yol uzun sıkıntı olur. yoksa kaçırırız abi nolcak?
  • israil soykırım suçlusu ilan ettiği kişileri yeri geldi bulundukları ülkeden kaçırıp kendi ülkesine getirdi ve yargıladı (bkz: adolf eichmann) ya da suikast ile halletti.
    şu an abd panama devlet başkanını hala esir diye tutuyor.
  • olaydan sorumlu bakan günde 3 kere saving private ryan izleyerek plana destek olmuştur.
  • hadi diyelim kaçırıldı. peki bu nasıl açıklanacaktı lan. resmen kanunsuzluk, haydutluk kanun olmuş ülkede.
  • uyuşturucu ile mücadelede 3 sezon narcos izledim diyen recep akdağ'dan sonra milli savunma ve güvenlik bakanı nurettin canikli'nin de sürekli gta online'da heist yaptığını düşündüren plan.

yalnız görev başarısız olunca quick restart diye bir opsiyonun gerçek hayatta olmadığını biri kendisine söylemeli.
  • çok feci bir olaydır. tarih kitaplarına geçer.
  • 15 milyon net anlamda b filmi bütçesidir. bu tür devletler arası ilişkileri etkileyecek operasyonlar en az 150-200 milyon, ben flynn olsam kendime 100'ünü ayırır, geri kalanını da adamlarımla paylaşırım. *
15 entry daha