şükela:  tümü | bugün
  • okmeydani itfaiye karsisinda satis magazalari bulunan motosiklet ekipmanları satisi yapan firmadir. aile firmasi olup mehmet, yasin ve adem kardesler tarafindan isletilmektedir. bence magazacilik ve esnaflik terimlerine yeni bir boyut kazandırmayı basarmislardır. pahali olani degil ihtiyacınız olanı almanız icin bikmadan usanmadan size zaman ayırmaktan sikayetci olmayacaklardır. satis yelpazesi siradan bir magazaya gore genis olmasina ragmen feyizoglu ismine yetersiz kalmaktadır. dainese , alpinestar gibi markaların da urun yelpazesine eklenmesi ile pazardaki paylarinin hak ettikleri noktaya gelecegini sanmaktayım.
    urun degisim olayinda ise neredeyse eskitmis olmaniza ragmen basit bir mazeret ile goturdugunuz urunu bile musteri memnuniyeti adi altinda zararı goze alıp degistirdikleri olmaktadır.
    yakın bir zamana kadar keeway gibi markalarin scooterlarını satmalarına ragmen su donemde motor satıslarini durdurduklarını sanmaktayım.
  • alışveriş yapmaktan zevk aldığım okmeydanın`da bulunan süpersonik motosiklet mağazasıdır.

ancak şu web sitelerinde bulunan fiyata göre sıralı , ürüne göre sıralı seçeneği düzgün çalışmamaktadır. mail ile söyledim hemen bakıyoruz dediler. sanırım webmaster ile konuşmaları lazım.
  • netten verilen siparişler için tek geçtiğim ışık hızında mal teslimatı ile benden süpersonik puanlar almış olan motosiklet ve parçalarını satan firmadır.

ayrıca yeni yerleri için eleman aramaktalar. ilgilenenlere duyurulur.
  • akşam verdiğim siparişi ertesi gün antalya'ya teslim ederek takdirimi kazanmış web sitesi ve şirket.
  • verdiğim siparişi 24 saatten kısa bir süre içinde elime ulaştıran, baya hızlı alışveriş mağazası. çok tuttum.
  • müşteri memnuniyetini önemsedikleri her hallerinden belli olan firma. diğer motorsiklet ekipmanı satan mağazalara nazaran benim alış-verişten en memnun olduğum mağaza burasıydı. bundan sonra ekipman alacak arkadaşlara tavsiye edeceğim ilk yer feyizoğlu olacaktır.
  • kulakılık, buff ve vites koruma pedi siparişim ertesi günü geldi. sitedeki ürünlerin stokta olması ve hızlarından dolayı online motosiklet ekipmanı alışverişlerinde tercih ettiğim site.
  • muhteşem alışveriş mağazası. şu an kendilerine methiyeler düzmek istiyorum ancak beğenimi tanımlayacak kelime bulamıyorum. bu denli bilgilendirici ve keyifli alışveriş yaptığımm çok az mağaza var. bakınız çok az motorsiklet temalı mağaza demiyorum, çok az mağaza diyorum.
  • müşteri memnuniyeti konusunda türkiye'de rakibi yoktur. çalışanların hepsi, her daim kibardır.

son beş yıl içerisinde, montumu, pantolonumu, topcase'imi, ve son olarak tur camını buradan aldım. şöyle diyeyim, böyle bi misyonları olmamasına rağmen, ürünü de satmış olmalarına rağmen, cam topcase'e sığmayınca, öğle sıcağının altında benimle beraber 15-20 dakika uğraşarak tur camını takan çalışanları vardır.

hani isim vermek istemediğim, kadıköy civarındaki motosiklet mağazalarından da alışveriş yapmışlığım vardır. hiçbirini övmüyor da, feyizoğlu'nu övüyorsam bir nedeni var.
  • motosiklet ekipmanı satan bir mağazadır. internettende alışveriş yapılabilir.

bu güne kadar çeşitli sitelerden alışveriş yaptım. feyizoğlunun ürünü paketleme, kargolama konusunda diğer mağazalardan açık ara üstünlüğü vardır. anında kargoya verilir en kısa sürede ulaştırılır.

bir keresinde sis farı sipariş ettim bu farlar iki çeşit mavi angel olanı var birde düz olanı arada 15 lira falan fiyat farkediyor. ben düz olanını sipariş ettim sanırım ellerinde kalmamış, beni arayıp elimizde yok iptal edelim demek yerine arada fiyat farkı olmasına rağmen mavi angel ledi olan modeli gönderdiler. farklı bir fiyatta almadılar üstelik. burdan teşekkür ediyorum, halâ kullanıyorum.