• şimdiki kestane "troll"ler bir yana, harbi efsaneydi...
    entrylerini arşivleyen varsa ve paylaşırsa minnettar kalacağımı belirtirim.
  • kimin ikinci nickidir gayet merak ediyorum. kutluyorum ayrıca kim yarattıysa bu karakteri.
  • sözlüğü keklemek adına saatlarini harcayan, yılmadan bezmeden birbirinden komik entryler giren yepisyeni suser.

(bkz: kutluyorum)
    (bkz: zeka belirtileri)
    (bkz: azim)
    (bkz: sabır)
  • sözlüğe copy/paste marifetiyle http://www.tonyukuk.com/ adresinden bol miktarda trivia döken, bu gidişle daha da dökeceğini sandığım, sözlüğün konsept limitlerini henüz okumamış, kimbilir okumuş da anlamamış, ya da aklı başka şeylerle meşgul olduğundan kafasına girmemiş, en kısa zamanda aklına girmezse salt bu sebeple* çaylak moda dönmesi kaçınılmaz olan yeni sözlük kopipastırı.
  • değişik bir espri anlayışına sahip olduğunu düşündüğüm yazar. kesinlikle hilal bıyıklı, tespihli falan olduğunu sanmıyorum, "şaka yaptııım" nidalarıyla şaşırtacak sözlük ahalisini kısa zamanda. demedi demeyin.
  • insanı eşekten düşmüşe çeviren ikindi vaktinin kerahat zamanındaki uykudur. uyandığınızda "lan olm ne oluyor saat kaç , hangi yıldayız ?" falan gibi sorular sormanız gayet olasıdır. yapmayın etmeyin böyle şeyler. gidin kaylule yapın mis gibi.
  • ikindi üzeri başlayıp kerahat vaktini de içine kapsayan zaman diliminde gerçekleştirilen uyku.
    islam dini bu uykuyu insanı sersemletmesinden, bilinçte zaman mekan olgusunu bir an için yok etmesinden ötürü oldukça zararlı görmüştür.feylule uykusunu adet haline getiren metabolizmalarda, pis baş ağrıları başlar. ayrıyeten ömür kısalması illeti görülebileceği de geçen rivayetler arasındadır. feylule uykusunu üst üste bir kaç gün deneyen meraklı kişi bu yan etkilerin tamamını bedenen yaşayabilecektir.şimdiden geçmiş olsun.
  • mayıs2002 civarı çok eğlenmemizi sağlamış olan fake suser.
  • sistem karsiti (orn: komunist, sosyalist vs) propaganda yapanlar, sozlukten ucurulma hakkina sahip olabiliyorsa, ulkuculuk propagandasi yapanlar da sozlukten ucurulma hakkina sahiptir. feylule de bu hakka sahip olmasi gerekenlerden birisidir.(bkz: sozlukten ucurulmak/5)
  • suser kelimesini kullanmaya başlamasıyla kutlu budununa ihanet ettiği için ulu kök-tengrinin lanetine maruz kalıp sözlüğü bırakmasından korktuğum suser.(bkz: pencere amelesi peterpan/8)
hesabın var mı? giriş yap