şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı.
  • adam gibi adam.
  • onun orjinali metin ali feyyaz değil mi ya
  • evet çok doğru, bunun orjinali:

" metin ali feyyaz "

dır ama " ali feyyaz metin ", " ali metin feyyaz " diyenlerde duyulup, görülmüştür.

feyyaz ali metin i ilk defa duyuyorum, tebrik ederim çünkü feyyaz metin ali'yi bile duymuş olabilirim.

gerçekten büyük başarı, şimdi bir yaşıma daha girdim, tebrik ederim,

tebrikler .
  • gerektiğinde arkadaşlarının yardımına koşan koca yürekli beşiktaş'lı yazar.

velev ki muslera fabri'den iyidir o zaman bu kardeşimizin de varsın tek kusuru fabri'nin muslera'dan iyi olduğunu düşünmek olsun. (ki fabri'nin yıllık maliyeti 1.7m euroyken muslera'nın bonservis harici maliyetinin 5.5 milyon euro civarı olduğu bir ortamda maliyet / verim dengesinde fabri elbette basar).

bizim için bırak fabri'yi, utku bile daha iyidir muslera'dan. çünkü bizimdir. bizdendir.

aynı vodafone arena gibi...
    vodafone arena bizimdir. sütunlarını kim alırsa alsın...
  • çok sevdiğim bir kardeşimle evli olan, bugüne dek karşılaştığım en sağlam tribün arkadaşım... hatta son birkaç senedir edindiğim tek gerçek arkadaşım... ilişkimizin zamanla dostluğa hatta kardeşliğe evrilmesini dilediğim adam... bir adam düşünün ki futbolcularımızdan "bizim çocuklar" diye gözleri uzaklara dala dala bahsetsin... adam, insan, beşiktaşlı... "beşiktaşlı"yı öylesine yazmıyorum... adam ve insanı yazmadığım gibi...
  • 16 haziran 2017 beşiktaş sj fenerbahçe maçında bjsp öndeyken "süpürgeyi götünüze sokun :)" yazan, maç bitiminde ise entrysini silen sözünün arkasında duramayan taklacı kartal. yukarıdaki entrylerde de hep adamlığından bahsedilmiş ironik bir şekilde. klasik futbol fanatiği profili. * * * *
  • (bkz: metin ali feyyaz)

[m]etin
    [a]li
    [f]eyyaz

metin-ali-feyyaz belgeseli
    https://www.youtube.com/watch?v=f-i9mzgvq5a
  • antiyobaz lakaplı kusursuz yobazdır. yobazsavar lakabına sahip olduğunu iddia ediyor fakat kendini savamıyor, ahaha.

bana aktrol demiş, çok ilginç bir kafa.
  • çocuk 12 yaşında bir ateistim demiş ve bu çocuğun aslında 35 yaşında olduğunu anlamamız gerektiğini düşünüyor. yobazlık o kadar işlemiş ki hücrelere kendi dünyasının dışındaki her şey yalan. işte tipik bir yobazın tanımını yaptım. 12 yaşındaki bir çocuk ergendir yobaz herif, biyolojik olarak da ergendir, sen de kafa olarak ergensin mesela anlaman lazım.