şükela:  tümü | bugün
  • altın portakal 2014'te, erkek oyuncu ödülünü serkan keskin’le paylaşan ‘annemin şarkısı’nın başrol oyuncusu...

ödülünü, şengal dağı’nda susuzluktan ölüme terk edilen çocuklara adayan,
    güzel insan,
    can...

ayrıca festivalde, ceketine taktığı kobane çıkartması ile de insanın boğazına düğümleri dizmiştir..

buyrun: http://media.memurlar.net/…11-b51b-14feb5cc1801.jpg

-------------- :

maalesef konuşmasının olduğu video'yu hiç bir yerde bulamadım nette.
    eğer bulan, gören var ise, linki göndersin bir zahmet ricamdır.

yeşillendirsin mesaj kutumu.
    çok sevineceğimdir. sevgiler !
  • annemin şarkısı'nda zübeyde ronahi ile birlikte olabilecek en doğal ana oğul ilişkisini canlandırmıştır. gerek antalya film festivali'ndeki onurlu duruşu gerekse hakkında yazılan diğer şeyler oynadığı karakterden çok da uzak olmadığını gösteriyor.

aldığı ödülü sonuna kadar haketmiş, yolu bizimle olsun.
  • my sweet pepper land ve si tu meurs, je te tue isimli filmlerde oynamis, hali hazirda yeni baslamis kadin isimli dizide oynayan ve meslegini cok iyi icra eden oyuncu.
  • ilk defa kadın dizisinde gördüğüm ve etkili oyunculuğu ile göz dolduran kimse.
  • kadın dizisinde en dikkat çeken oyunculardan biri. daha önce hiç bir dizi projesinde görmediğim için yeni bir isim galiba diyip hakkında bilgi edinmek istediğimde 2014 yılında 51. uluslararası altın portakal film festivali ödüllerine en iyi erkek oyuncu ödülünü aldığını öğrendim.
    iyi bir oyuncu olduğunu ilk dizi projesinden anlamak da ayıp oldu. tez vakitte annemin şarkısı izlenecektir.

başarılar.
  • kadin dizisinde oynadigi karakteri o kadar dogal canlandiriyor ki herhalde orda hoduk bir esnaf buldular oynattilar diye dusundum. dizideki en basarili oyuncu.
  • godfather uyarlanacak olsa michael corleone olur çok rahat.
    çok iyi rol yapıyor. doğru mesleği seçmiş kişi.