şükela:  tümü | bugün
 • annemin şarkısı'nda zübeyde ronahi ile birlikte olabilecek en doğal ana oğul ilişkisini canlandırmıştır. gerek antalya film festivali'ndeki onurlu duruşu gerekse hakkında yazılan diğer şeyler oynadığı karakterden çok da uzak olmadığını gösteriyor.

  aldığı ödülü sonuna kadar haketmiş, yolu bizimle olsun.
 • ilk defa kadın dizisinde gördüğüm ve etkili oyunculuğu ile göz dolduran kimse.
 • kadın dizisinde en dikkat çeken oyunculardan biri. daha önce hiç bir dizi projesinde görmediğim için yeni bir isim galiba diyip hakkında bilgi edinmek istediğimde 2014 yılında 51. uluslararası altın portakal film festivali ödüllerine en iyi erkek oyuncu ödülünü aldığını öğrendim.
  iyi bir oyuncu olduğunu ilk dizi projesinden anlamak da ayıp oldu. tez vakitte annemin şarkısı izlenecektir.

  başarılar.
 • kadin dizisinde oynadigi karakteri o kadar dogal canlandiriyor ki herhalde orda hoduk bir esnaf buldular oynattilar diye dusundum. dizideki en basarili oyuncu.
 • kadın dizisini hiç izlemedim.
  elit falan değilim lan bildiğiniz izlemedim.
  yoksa hayvan gibi ufak tefek cinayetler, züleyha hanım ve fahişe kızları dizilerini izliyorum.

  dün gece aylak aylak kanallarda dolanırken bu diziye denk geldim. bunlar bir bankta oturmuşlar özperçinli ile sohbet ediyorlar.
  bir adam bu kadar mı güzel oynar...
  bu salak kadın bu adama niye meyil etmez anlamadım.
  yapış adamın dudaklarına seviş öpüş mal mısın?
  sinir oldum resmen.
  zaten bu salak dizinin sonunda ölecek. ekrana sürekli alık gibi bakıyor.

  sen o kevaşeyi boşver beni bul yiğidim.
 • kadın dizisi ile tanıdığım için üzüldüğüm harika oyuncu.

  kenar mahalleli içine kapanık, sade, saf arif bu kadar mı doğal oynanır? yeminle ilk izlediğimde esnaftan biri sandım, hareketleri/bakışları/konuşması falan felaket güzel. çok da karizmatik, bir rabırt deniro/alpaçino karizması var. bir sürü kaliteli filmde oynaması dileği ile..

  yolu açık olsun, bir sürü kaliteli dizide izleyelim, ne bileyim ne kadar altın meyve varsa kazansın, hatta yardırsın gitsin avrupa sinemasına. ay övdüm de rahatladım, zira fazlası ile hakediyor.

  barajı izledikten sonra gelen edit: bok gibi dizide oynayarak tüm hayranlığımı yerle bir etti, kendisi vizyonsuz bir oyuncu.
 • kadın ilk dizi projesi sanırım. müthiş bir oyunculuk. beğenerek izliyoruz.
  bir de nasıl karizmatik adam aşık olunur :)
 • uzun zamandır televizyonlarda yıldızı bu denli güzel parlayan başka bir oyuncu görmedim. ayrıca çok güzel gülümsüyor.
  yolu açık, daha da açık olur umarım. zira bıktık kof ve rol yapmaktan bir haber oyuncuların şişirilip, fahiş ücretlerle baş rollere yapıştırılmasından.
 • feyyaz mı güzel adam yoksa arif mi bilemedim.

  seni tanısam belki arif'ten daha çok severim seni. kim bilir...
 • şu sıralar kadın dizisindeki arif karakterini yaşatan oyuncu, dizi bitse bile ceketiyle birlikte arif olarak kalsın bence.

  mesela kadın dizisinden önce içerde dizisinde kudret’in sağ kolu serkan’ı oynamıştı beş altı bölüm ama arif rolü kadar yakışmamıştı sanki o karakter ona ne bileyim...

  herneyse lafın kısası hastasıyız.