şükela:  tümü | bugün
  • kesinlikle harikulade bir yazar. bize göremediklerimizi gösteren süper insan.
    ayrıca şuayip adlı kişinin kendisine yazdığı yorumları gördük, kınıyoruz.
  • kendisine sözlük aracılığıyla "hayır faizecim sana bir entry i çok görmedim, asla da görmem" dediğim okuldaşım, arkadaşım. yazılarını her ne kadar hemen yazdıktan sonra bana link olarak yollasa da, cogunu okumasamda:) kendisini izliyoruz dikkatle.
  • kocaeli çocuk rehabilitasyon merkezindeki olaylar hakkında kaleme aldığı yazı ile konuyu oldukça başarılı şekilde açıklamış. tebrikler.

http://www.hukukihaber.net/…skence-makale,4711.html
  • kendisi diyor ki "edindigim bilgilere gore orasi soyle soyle bir yer" peki ben de soruyorum kendisine bu bilgileri nereden edinmis? yazabilir mi acaba. yoksa ben de yarin bi yazi yazsam desem ki "edindigim bilgilere gore orasi insan klonlamasinin yapildigi bir hastane" desem ne kadar inanilir olur.

salla babam yaz gelsin. ya da uydur uydur ipe diz.
  • eşinin soyadı meriç. bu aralar kullanmıyor eşinin soyadını sosyal medya hesaplarından filan da silmiş.

(bkz: feyza altun meriç)
  • şöyle güzel bir konuşma yapmış yakın zamanda tedxistanbul'da;

https://www.youtube.com/watch?v=zdefof81xks
  • geçtiğimiz tedxistanbul'un en kötü konuşmacısıdır.

tarafımca desteklendiği konularda bile, üslubundan ötürü destek alamayan kadındır. salonu, kaşar, bakire, pipi, kezban, seviş gibi kelimeleri sürekli kullanarak gaza getirmeye çalışan bir tipten başka bir şey göremedim ben sahnede o gün, paramızın bir bölümüne yazık oldu haliyle.
  • kadınların da toplumun her alanında erkekler kadar varolabilmesi için çaba sarf eden, dil döken, anlatan yazan- çizen müthiş güzel ve çook çekici bir kadın avukat. ama...(amadan önce söylenen her şey her zaman yalan değildir!) bu takdir edilesi işi biraz saldırgan ve çirkin bir uslupla yaptığını düşünüyorum. bilmiyorum, belki de bunu yapmak zorunda. her etkinin, kendisine eşit kuvvette ve ters yönde bir tepki yaratması gibi, toplumun kadınlara bu kadar hoyrat davranması da onu böyle davranmaya itiyodur belki. bilinmez. yine de bu kadar hoş birine böyle bir dil pek yakışmıyor sanki.
  • 11 haziran 2016'da istanbul volkswagen arena'da gerçekleştirilen "tedx istanbul - hareketini başlat" etkinliğinde konuşan kendi tanımıyla "aktivist avukat"tır.

üslubu belki çok erkeksi. kullandığı kelimeler, argo sözcükler kulak tırmalayabilir. ama bence konuşmasının teması olan "kadının ve erkeğin iş hayatındaki eşitsizliği" konusunu tam da hayatın içinden, olduğu gibi, içinden geldiği gibi anlatmıştır. itici gelebilir, ama gaza getirmeyi hedefleyerek böyle yaptıysa da salondaki büyük çoğunluğu gaza getirerek başarılı olmuştur.
  • "türk kızı" diye başlayan tüm başlıklarda yazılan, son zamanlarda sözlük gündeminde gittikçe artan kadın düşmanlığına cevap niteliğinde bir tedx konuşması olan aktivist avukat. uslübünun tedx'e çok uygun olmadığı kesin fakat bazı şeyler kibarlıkla anlatılamıyor bu ülkede.

“ben bir kadınım. eksik ya da yarım olduğumu düşünmüyorum. beni bütünleyen şey bir koca, çocuk ya da evlilik değil. ben kariyerimle, işimle, aşklarımla, hırslarımla, tutkularımla, ruhumla, görüntümle, cinselliğimle, istediklerimle ve istemediklerimle bir kadınım. varım, tümüm ve var olacağım. bana eksiksin, yarımsın, yapamazsın, edemezsin diyerek beni asla engelleyemezsiniz. bizi bu şekilde kabul edin, kabul etmek zorundasınız. kabul etmeyenler olursa da ettireceğiz, mücadele etmeye devam edeceğiz.”