şükela:  tümü | bugün
  • değerli arkadaşlar, chp yıllardır feyza altun çizgisi yüzünden oy kaybetti.
    hanımefendi kontrolsüz, çarşı pazarla uzaktan yakında alakası yok, ideolojik bir altyapısı yok, türkiye yakın tarihine dair hiçbir fikri yok, ağzı laf yapıyor diye televizyona mı çıkartılır mı bir insan?
    sokaklarda benzer binlerce insan var.
    ak parti'nin benzer modeldeki versiyonu kolej mezunu, boğaziçi mezunu nagihan.
    insaf!
    chp içinde bir tane iletişimci yok mu?
    aklınızı mı yitirdiniz siz?
    kadını bilerek çağırıyorlar her an açık verebileceği ortada.
    allah aşkına bir bilene sorun şu işleri.
    kaç sene oldu bu kadın partiye üye olalı? pes!
    kadın hırslarıyla chp yönetimini sürüklüyor deli misin nesiniz anlamadım.
  • katılıyorum. kendisi birikimsiz ve dahası pragmatik. yol yakınken dönülmeli bu bariz yanlıştan.
  • doğru önerme, şu an habertürk 15.04.2019 yayınını tekrar izliyorum. kendisi gereksiz çıkışlar yapıyor. karşısındakini dinlemiyor, dinlemediği gibi havalı havalı sorular soruyor. senli benli konuşuyor, yorgun olabilir fakat bu benim gözümde bahane değildir. yorgunsan çıkmayacaksın, hele hele bunun arkasına sığınıp atar filan hiç yapmayacaksın.

o çıkışları yaparken içimden inşallah akpli seçmen bunu izlemiyordur dedim ve sözlükte bu başlığı gördüm.

feyza hanım bu başlığı okuyorsa toplum önünde daha yumuşak olması gerektiğini, atarın, cehape çomarlarınin şakşak yapmasından başka bir işe yaramayacağını hatırlatmak isterim.
  • böyle itici biri nerenin misyonunu taşırsa orayı aşağı çeker. bu partide hiç mi akil insan yok, kimse çıkıp da kızım evladım sen şöyle kenarda biyerde çemkir diyemedi mi acaba.
  • chpli olmayanlara hicbir cazibe yaratmiyor, partililer ise cok seviyor. chp maalesef bu gibi kisiler ile yeni secmen kazanamaz.