şükela:  tümü | bugün
 • anladığım kadarıyla yaz aylarında gözlerine hakim olamayan, sonra da bu dertten kurtulmak için bütün bayanların örtünmesini şart koşmaya çalışan bir amcamız bu.

  --- spoiler ---
  göz çok net çeken bir fotoğraf makinesidir. çekilen her bir resim şeytanın arşivine kaydedilir. eğer bakılan kişi çok güzel-yakışıklı- ise kolay kolay unutulmaz… bazen namazda bazen kur’an okurken bazen normal bir ibadet halindeyken resim arşivindeki en güzel resimleri izlettirir bize… malzeme bizden izlettirmek şeytandan… çok acı bir durum değil mi?
  kapitalist insanlar tüketimi artırmak için fizik olarak güzel olan bayanları ürün ile birlikte sergilerler… göz, güzele bakarken bir ihtimal olur da ürünümüzü görürler mantığıyla kızların onuruyla oynarlar… kızlar da olayı meslek ya da ekmek parası olarak algılarlar… izlenen program haberler bile olsa göz mankene-spiker-e takılmaz mı? göz kulaktan daha duyarlı değil midir? her gün onlarca resim veriyoruz şeytana bundan haberimiz yok…
  namaz öncesi harama bakılmışsa namazın her karesinde o resim sıcağı sıcağına izlenir… huşu falan olmaz namazda… taze resim kolay kolay ekrandan düşmez… o sebepten 200 gram gelmeyen gözlerimizle haram işlemeyelim…
  unutmayalım ki, yaz ayları; imanın gözle olan imtihanında bütünlemeye kalma ihtimali yüksek olan aylardır… allah gözlerimize hakim olmamızı nasip etsin…(amin)

  --- spoiler ---

  süper bir amca bu, her bir yazısı ayrı bir komik. televizyon programı falan yapsın, rating rekorları kıracağına eminim.

  kaynak:
  http://www.habervaktim.com/yazaroku.php?id=6114
 • ota boka zulüm diyen ama recm gibi kuran içinde olup olmadığı hala tartışılan ve en ucube vahabi akımların uyguladığı bir ceza yöntemine anası babası gibi sahip çıkan yazar. recm bu ülkede yasal olsa ve taş atacağı eli engellemek istesen ona da zulüm der.
 • ”şeytan bu kitaba çok kızacak” adındaki -şeytanla olan diyaloglarına yer veren, şeytanın karakterinden ve meşhur sloganlarından bahseden, bununla beraber anlatımını yer yer çöp adam ve saçma sapan karikatürlerle destekleyen- kitabın yazarı.
 • yazılarını okuduktan sonra hak verdiğim yazar.

  recm olmalı ve kesinlikle recm i savunanlara uygulanmalı!

  sanırım soyadı da çok eski değil.

  (bkz: allahu teala sıcağı sıcağına istiyor)
 • mail adresinde soyadı yerine neden polen yazdığını anlayamadığım insan. mail adresine bakınca çiçekler böcekler minnoş bir adammış gibi düşünüyor insan ama "recm'in neresi vahşet ya :(" diyor bir yandan da.
 • soyadı değil beyni kırışmış kişidir.
 • aslında islam dinini en çok da müslümanların kötülediğinin, en çok onların kötü gösterdiğinin kanıtı bir insanımsı.

  kendisine tüm kalbimle alah'tan "hidayet" diliyorum!
 • anti-islamcılara karşı ezik ve şahsiyetsiz olan müslümanların(!) hidayet dilediği müslüman yazar.
 • daha ilkokul 7. sinifa gidiyordum "seytan bu kitaba cok kizacak" isimli kitapari ile tanistigimda. bir bakkal sahibi abi vardi anneannemin koyunde, ondan odunc alip okuyordum. nasil begeniyordum tarifi yok.

  sonrasinda neredeyse tum kitaplarini okudum. hatta ciddi anlamda hayraniydim. ımzali kitaplarini dahi yollamisti lise zamanlarinda okumaya devam ederken. yazdiklari mantikli geliyordu ciddi anlamda. taze beynim ne bilir tabi mantigi o zamanlar. henuz buyuk yazarlarla da tanismamistim.

  en az 10 yildir aklimin ucundan dahi gecmeyen bur sahis, birden aklima geldi. hani kucuk emrah, kucuk onur filan ne yapiyor acaba lan simdi, diye dusunuruz ya bazen, onun gibi bir sey...

  mail adresinde yer alan "polen" kendisine ait yayinevinin adiydi yanilmiyorsam.