• itü'ye girdigim yil - 1999 - feza bey yardimci docent olmustu; aradan 13 yil gecmis, feza bey hala yardimci docent - en azindan üniversitenin web sitesine göre öyle. 1999'da bilgisayar mühendisligi bölümündeki üc kadin arastirma görevlisi ise - sule gündüz, aysegül gencata ve sima etaner-uyar - su anda docent doktor olmuslar. ilginc!
  • 2011-2012 öğretim yılı itü seçkin eğitimci ödülü kazananlar listesinde, öğrenciler tarafından yapılan oylama ile bilgisayar mühendisliği bölümündeki tek seçkin eğitimci olarak yer alan ve bunu sonuna kadar haketmiş olan adam. belki üzerime vazife değildir bunu söylemek ama -özür dileyerek-; adam gibi adam.
  • tek kelimeyle mükemmel bir hocadır kendisi.
    bu adamdan ders alip da etkilenmemek mümkün değil *
    innaılmaz bi teknik bilgisi, olaylara çok yönlü yaklaşımı ve en önemlisi öğrenciye değer veren tutumu etkileyicidir.
    itü bilgisayarın gercekten en iyi 2-3 hocasindan birisidir.
    ayrıca istanbul erkek lisesi mezunu olup iyi derecede almanca bildiği söylenir. tek ofsayt yanı ingilizce aksanı oldukça kötüdür.
    ama sonucu ff bile olacak olsa, ki acimadan birakır, bu adamdan ders almak farzdır. zaten biraz ilgiliyseniz de feza buzluca size o konuyu öğretemediyse kimse öğretemez.

(bkz: bülent örencik)
    (bkz: hayri turgut uyar)
  • (bkz: itü) bilgisayarın en kaliteli hocasıdır, çok iyi bir öğretmendir ve çok karizmatiktir.
    web sayfasına "(bkz: docendo discimus)" (öğreterek öğreniriz), ve “fortunately, there are still so many things to learn and to teach. “ sözlerini yazmış olan eşsiz insan.
  • çok sağlam hocadır. iyi anlatır ama aynı zamanda mantıklı ve zor sorular sorar. evet, bir çoşkun sönmez değildir ama eşref adalı hiç değildir. derslerle ilgili adam akıllı doküman hazırlayan tek hocadır. severiz kendisini.
  • 6 yıl kadar evvel kendisinden referans almaya gittiğim zaman, dersinden aldığım not çok yüksek olmamasına ve beni çok iyi tanımamasına rağmen, "sen bunları dert etme, hem dersimden geçtin, hem itu bilgisayar muhendisliğini bitirdin. bu bile iyi bir referans vermeme yeter" diyen, o zamana kadar çok soğuk biri olduğunu düşündüğüm, o andan beri de her lafı geçtiğinde saygımı sunduğum insan. sağolsun, varolsun.
  • mezun bile olsanız boş vaktiniz olursa gidip bu adamın verdiği dersleri tekrar dinlemelisiniz, daha ötesi yoktur. çok kolay görünen konulardan bile zor sorular sorarak sınavlarda kimin çalışıp kimin çalışmadığını adaletli bir şekilde gözler önüne seren hocadır. derste çok ciddi durmasına rağmen ders dışında çok eğlenceli birisidir. saygılarımı sunuyorum.
  • ilginç bir şekilde, kimsenin aikidoda da hoca olmasından bahsetmediği insan...
    domo arigato gozaimasita
  • giyim tarzıyla, bakışlarıyla, konuşmasıyla ve duruşuyla adeta eski türk filmlerinin jön oyuncuları gibi bir havaya sahip, saygı duyulmayı sonuna kadar hak eden itü öğretim görevlisi. kendisiyle koridorda bile karşılaşsanız, ister istemez etkileniyorsunuz. günün birinde kanalları turlarken yeşilçam tv' de filan görürsem kendisini şaşırmayacağım. ben gene "acaba?" diyerek imdb'de arattım adını mamafih bulamadım*
  • melek gibi bir adam, harika bir öğretmendir. *
hesabın var mı? giriş yap