şükela:  tümü | bugün
  • küfürlü futbol entrysi dışında hiçbir entry'si olmayan bir sürü insan bir şekilde yazar olmuşken hala çaylak kalmaması gereken yazar adayı. umarım biran önce kurtulur çaylaklıktan.
  • (bkz: ön sıralardan yer kapmak)

çakal seni. yer miyiz lan biz*
  • badimdir, güzel yazar.

geç kalmış yazarlığı hayırlı olsun.
  • en sıkı badilerimdendi çaylakken. bi de yazar oldu üstüne. bi de güzel yazıyor kerata* sen git, ben arkandayım tatlı kadın. sarı mutfak beziymiş. yerim *
  • sözlük teyzesi misyonu edinmiş genç yazar...
  • değerli bir yazar.

kendisi bir femme fatale'dan ziyade sarı mutfak bezidir.

her konuyla ilgili mutlaka bir olay yaşamış olması veya yaşamış bir tanıdığı/akrabası olmasıyla ön plana çıkmaktadır.

sosyal dinamikler ve kadın-erkek ilişkileri hakkında örneği sık gorülmeyen boyutta bir farkındalığa sahiptir.

yürüyedursundur.
  • verecek cevabı olmayınca karşı tarafı bozuk üslupla suçlayan suser...

bazı insan modellerinde default geliyor bu özellik sanırım.

boşa tartışmaya çalışmayın yani. işbu entry bilgi ve uyarı amaçlı girilmiştir.
  • daha önce çok defa benzer cevaplar verdiği bir konuda tekrara düşmek istemediği için cevapsız kalmakla eleştirilen yazar.

halbuki benim eleştirdiğim bir konuyu tartışabilmekten uzaklaşmaktı. üslup bozuksa bu bende sorun yaratıyor maalesef. kendisiyle küfür kıyamet konuşan pek çok yazarı "sizin düşüncenize saygım var ama farklı düşünüyoruz." noktasına getirmiş biriyim. düzgün konuşmayı bu yüzden önemsiyorum.