şükela:  tümü | bugün
2864 entry daha
  • --- spoiler ---

bu dizinin kazananı açık ara deniz. kalmak isterse kalır, gitmek isterse roma'ya gider nilay'la beraber olur, isterse ece'yi tavlar (zaten tavladı), isterse de duru'ya döner. siki taşşağına denk adamın, şaka maka iyi de skor yaptı pezevenk. gülay teyze de arada kaynamasa iyi slşdsjdşfjaslkdfjlda

bu arada diğer adamlar iktidar peşinde koşturup dursun. o sevimsizlikle otuzbir çektiklerine dua etsinler.
    --- spoiler ---
  • 2. sezon 6. bölüm:

--- spoiler ---

sadık murat kolhan: ' yanımda kal. sen benim iyi bir insan olma ihtimalimsin. tek ihtimal. '
    özge şok..

--- spoiler ---
  • iyice sıktı ne saati belli ne günü ne fragmanı var şaka gibi . izleyiciye saygısızlık resmen.
  • 2.sezon 6.bölüm itibariyle karakterlerin hikayelerinin iç içe geçtiği ve olayların içinden çıkılmaz bir hal aldığı dizi. standart 324823 dakika süren yerli dizilerin senaristlerine selam çakıyorlar herhalde.

--- 2.sezon 6.bölüm spoiler ---

öncelikle geçen bölümün sonunda, uzun zamandır süren sessizliğini bozarak mekanın sahibi geldi edasıyla özge'yi kanatlarının altına alan sadık murat kolhan'dan başlamak istiyorum. kendisi bu bölümün tartışmasız yıldızıydı. bölüm boyunca başına gelen tüm talihsiz hadiselere rağmen ayakta kalmış ve gücünü yavaş yavaş geri toplamış bir portre çizdi. ancak ada'nın uyuşturucu kullanması tam gücünü geri toplamışken olayları yeniden sadık murat kolhan'ın aleyhine çevirdi. kendisi numan aracılığıyla yeniden kıskaca alındı. ama bu sefer bu kadar kolay kaybedeceğini düşünmüyorum. çünkü artık özge tüm yüreğiyle yanında. özge'den aldığı güçle beraber bu savaşın galibi sadık murat kolhan olacaktır. bu arada söylemeden edemeyeceğim özge'yi kibarca reddetmesi michael corleonevari bir hareketti. gönüllerde taht kurdun reyiz.

gelelim can manay'a; bölümün başında sadık ve nadir'i ortadan kaldıracak silah elindeyken çok güçlü ve kararlı görünmesine rağmen bölüm içinde kontrolü kaybederek kafayı yedi. önce dans akademisindeki kameraları gözetlemeye başladı. tabi gördükleri pek hoşuna gitmedi. duru tarafından yatakta reddedilmesi bardağı taşıran son damla oldu ve kontrolsüz bir şekilde kafayı sıyırmaya başladı. ardından bilge'nin durumdan haberdar ettiği eti, mesut başkomiser edasyıla hemen olay yerine intikal etti. neredeyse bölüm boyunca bilgisayarın başından kalkmayan can manay, tam duru ile deniz sevişecekken, eti'nin olay yerine tam zamanında intikal etmesi yüzünden bilgisayarın başından kalktı. buradan 3243297482 dakikalık yerli dizi senaristlerine göz kırpıyorum.

ada ile alakalı pek laf etmek istemiyorum. bu denli bir değişim yaşaması karakterin özüne uygun değil. umarım bu hatadan dönülür. zira kilitlenen senaryoyu açmak için ada karakteri harcanıyor. olmuyor bu.

bu bölümün smk ile beraber diğer bir yıldızı nilay'ı reddeden deniz oldu. taa romalardan gelen kendisi için yanıp tutuşan efsane bir vajinayı reddederek 382498723 kg taşşağa sahip olduğunu ispatladı. tebrikler deniz.

bölüm sonunda deniz ve duru seviştiler. sonunda böyle bir hadise yaşanacağı barizdi. zira birbirlerine köpek gibi aşıklar. bunun için ece'nin harcanmasına gerek yoktu. ece karakterine dönüp baktığım zaman, hikayeye olan tek katkısını deniz ve duru'nun sevişmesine sebep olması olarak görüyorum. artık ece ölünce, deniz ve duru barışma seksi yaparlar. bu mu yani?

genel olarak bölümü beğendiğimi söyleyemeyeceğim. kitapları okumadım ancak azra sarızeybek kohen hanımefendiye hak vermeye başlıyorum. fi gibi mükemmel bir hikaye böyle bir garabete evrilmiş olamaz. umarım önümüzdeki bölümler senaristler daha iyi işler çıkartılar. ben de buraya gelip överim.

7.bölümde görüşmek üzere

--- 2.sezon 6.bölüm spoiler ---

edit: yazım
929 entry daha