şükela:  tümü | bugün
2892 entry daha
  • sik gibi bir yayın politikası olan dizi. evet sik. son bölümde ne oldu ne bitti unuttuk amk.
  • --- spoiler ---

gece gece aklima takildi da, bu ozge smk'nin karisinin intihar ettigi anin fotosunu bulmustu yeni telefonunu actiginda. bunu gorup cildirip can manay smk sex sex sex videosu cekti. e ben anlamadim niye bu kiza sonraki sezonda timarhanelik muamelesi yaptilar ki kizin elinde kapi gibi fotografli kanit vardi. hani elinde fotograf varken gostermemezlik etmemistir diye dusunuyorum cunku baya sacma bir senaryo olurdu aksi durum. smk ile de yuzlesmedi yanlis hatirlamiyorsam bu konuyla ilgili.
    --- spoiler ---
  • bolumler 1,2 veya 3 haftalik duzensiz araliklarla gelmektedir. ılk sezondaki derinlik de yerini yuzeysellige birakmistir. ıkinci sezon ilk sezonun karekter inandiriciligindan yiyip bitirmistir.
  • bu saatten sonra yayınlamasınlar zaten.
  • oh valla canın isteyince 1 hafta arayla yayınla istemeyince 3 hafta geçsin yayınlama. açıklama yok fragman yok izleyiciyle dalga geçer gibiler.
    öte yandan özge karakterinin müthişliği dışında 2. sezon beklediğim kadar iyi değil.

tanım:saçma sapan yayın tarihleriyle kendinden soğutan dizi.
  • instagram olmasa böyle bir laubaliliği asla yapmaya götü yemeyecek dizi yapımcılarına sahip yapımdır.

sosyal medyadan insanların diziyi takip ediyor oluşunu ("follow" ederek ya da etmeyerek) istismar edip, "yeaa 3 hafta sonra da yayınlasak herkes yerli yerinde izleyecek" diye düşünerek hareket ediyorlar bence.

ama her şeyin bir haddinin olduğunu, seyircinin de sonsuz toleransı olmadığını unutmamaları gerek. hele ki böyle bir yerli/yabancı dizi bolluğunda.
  • birçok kişinin de yazdığı üzere yayınlanma sürelerinin çok belirsiz ve uzun aralıklarla olması sebebiyle kendinden hayli soğutan dizi.. sol frame’de adını görmeseydim fi diye bir dizi izlediğimi bile unutmuştum, bu bir süre sonra gerçekten izlememeye dönüşecektir muhtemelen.. biraz seyirciye saygı!
  • soguttular artik inadina izlemeyecegim dizi. bu nedir arkadas seyirciye hic saygi yok sokum sokum hareketler.
  • an itibariyle kesinlikle izlemeye devam etmeyeceğim dizidir. bu kadar dizi bolluğunda bu ne rahatlık arkadaş? game of thronesların sherlockların bile seyirciyi sürekli güncel tutmaya çalıştığı dünyada, bu yayınlanma tarihleri saçmalığıyla ilgili hiçbir açıklama yapmadan ve izleme akışının içine ettiğiniz halde seyircinin takip etmeye devam edebileceği götünü kim veriyo size?
    ulan bir tane türk yapımını da bok etmeden yayınlamayı becerecek bi babayiğit yok mu şu ülkede ya? iyi başlayıp piç edeceğinize bırakın gidin de birileri bi şey denemişti diye kalsın aklımızda.
  • değişik bir yapımcısı ve yazarı olan dizi.
887 entry daha