2697 entry daha
  • izleyiciyle taşak geçen tipler tarafından çekilen dizi.

3 haftadır yeni bölüm yok. fragman yok üstüne tek bir açıklama da yok.

ne bu?

ayarsızın teki de gelmiş 'beğenmiyorsanız izlemeyin kardeşim yok beğeniyorsanız da bekleyin belki bir aksilik falan olmuştur' diye duyar kastığını sanıyor.

lan oğlum paşa gönülleri bilir isterlerse artık yeni bölüm çekmesinler kimin sikinde? ama izleyiciye saygı diye bir şey var. kısa bir açıklama yapmak bu kadar mı zor amk?
  • bu kadar izleyen insana ayıp etmiş dizidir. bir açıklama yayınlamak bu kadar mı zor ? allasen.

eski hevesi kaçırdılar. azalarak bitsin.
  • ilk sezon gayet başarılı bir performans sergilemiş; ancak ikinci sezonda duraksamış dizidir. 5. bölümle büyük bir ivme kaydedip duraganlığı kırsa da bu etkinin fazla sürmeyeceği aşikar. ayrıca izleyenleri haftalarca bekletip de diziden soğumalarına neden oluyorlar.
  • internette yayınlayıp belli bir kitleye hitap ediyoruz diye övünmeyi biliyorsan o izleyiciye açıklama da yapacaksın! taa amerika’da çekilen dizinin ne zaman yeni sezonunun başlayacağını biliyorum ama fi’nin yeni bölümü ne zaman çıkacak bilmiyorum. neden? çünkü yapımcısı, yönetmeni sorumlusu her kimse çıkıp bir açıklama yapmıyor. çekmeyecekseniz en azından çekmiyoruz diyin.
  • bu kadar belirsizlik üzerinden izleyicide karışıklık, heyecan yaratmaya çalışıyorlarsa yanlış strateji olduğunu düşünüyorum çünkü kopukluk yaratıyor, soğutuyor, ve bence de küstürüyor.

çok düzensizlik yolunda gitmeyen bir şeyler var gibi hissettiriyor, 2. sezon için eylül'de görüşürüz yazıldı resmi instagram hesabında, ama asla eylülde gelmedi. itici hal alıyor ve diziden soğutuyor dikkate alsınlar buraları biraz.

kafalarına göre iş yapmakla iş olmuyor, nasılsa çi'yle apar topar diziyi toplayamadan bitiricez nolursa olsun diye bakmış olabilirler olaya. ya da pi'nin çekilmeyeceği netleştiği için planları mı değişti o da belli değil. durum her ne ise bu saçmalıkların olmayacağı sözleşmelerle baştan stabil tutsalar bazı şeyleri, iş başladıktan sonra birilerinin keyfine kalmasa daha iyi olurdu.
  • ben artık kitaptan çok fazla koptukları için her hafta patır patır bölüm çekip yayınlarsak seyirciyi merak ettirecek bir şey bulamayacağız diyip senaryo stokladıklarını düşünüyorum 3 haftadır hiçbir şey söylemedikleri için. evet belki sıkışmış olabilirler normal ama üstteki yorumlara katılıyorum kesinlikle, hiç değilse en azından bir fragman yayınlayarak beklenti düşürülmeyebilirdi izleyici uzaklaştırılmayabilirdi bu şekilde.

hakkında da bir sürü farklı söylenti var biri diyor tvde yayınlanacak biri diyor pi çıkmadan 2-3 aya bitirecekler vs vs, inşallah daha fazla bocalamazlar da o heyecanlı yeni bölüm için saat saymalı haline bir an önce geri döner.
  • dizi final yapmadan bitirme kararı alırsa sorumlusu kim olacak diye merak ettiğim dizidir. azra kohen hayatının hatasını yapacak, eğer engel olmuş kitaptan daha fazla önce çıkacağını düşünerek sonlanmasını istemişse.

üstelik sadece diziyi bitirmekle kalmaz, kariyerini hiçbir zaman büyük yazar olarak, tarihe geçecek şekilde devam ettiremez. popülist bir yazar olarak hatırlanır.
  • kim ne derse desin efsane olabilecek bir dizi saçma sapan yayın hayatıyla heba edildi. bundan sonraki bölümlerini dizi final yapana dek izlemeyi düşünmüyorum. final yaptıktan sonra açarım peşpeşe son 4-5 bölümü izlerim. kopuk kopuk ayda bir bölüm izletmeye kimsenin hakkı yok, bu seyirciye çok büyük bi saygısızlık.

şu ülkede bi kere olsun hafızalarda çok iyi yer edinecek bir iş yapılamayacağını bu dizi kanıtladı, bundan öte ne desek boş.
  • yeni başladığım internet dizisi. şuan 1. sezon 8. bölümdeyim, inşallah ilerde sıçmıyodur.
  • sezon finali yapıncaya kadar asla izlemeyeceğim dizidir. seyirciye azıcık saygı duyar insan yahu! bir sebepten yayınlanmayacaksa bile en azından tarih ver fragman ver birşey söyle. neyse artık final yaptıktan sonra oturup bi ara toplu izleriz.
1073 entry daha
hesabın var mı? giriş yap