3665 entry daha
  • over rated dizi. 8. bolumun ortasina kadar dayanabildim. o da ozan guven'in basarili oyunculugu ve merak uyandiran can manay karakteri ve birkac iyi oyunculuk performansi hatrina.
    uyuz bir ask hikayesi. donuk bir kadin figuru. sevgilisine seslenisindeki donukluk bile belirli bir sure sonra can sikiyor. dans edememesi goze batan dansci karakterinde bas rol oyuncusu. 2 3 hareket sergilemekle olmamis o is malesef. karakterler hakkinda daha soylenecek cok sey var aslinda, neyse....
    uzuuuun sahneler.... ve sahneler arasindaki kopukluklar...
    ve o 'reklamlar' bolumu.... anladik; para aldiniz. anladik; samsung, eti lifalif muhtesem falan ama diziye bu kadar basarisiz entegre edilemezdi. reklam filmi cekermiscesine bu kadar goze sokulmaz arkadas. markaya odaklamak icin kameranin yon ve odak degistirmesini bile gorduk. dizi icinde reklam izledikten sonra hah tamam simdi diziye geri donuyoruz hissi veriyor. belirli bir sure sonra birisi eline hangi objeyi alsa uzerinde samsung yazisini aradi gozlerim. markadan tiksindim.
    cok kotu bir dizi degil ama 'harika' yorumlarini da hak ettigine inanmiyorum.
114 entry daha
hesabın var mı? giriş yap