• yani nehir erdoğanın dizideki rolünde o kadar türk olduğu bas bas bağırırken neden deniz anlamıyo bi ona takıldım :(
  • genel olarak feciiii sıkıcıydı
  • diziyi yurt disindan izleyebilecegim bir site bilen varsa paylasabilir mi?
  • beni şaşırtarak başlamış dizi.
    - senin bu yaptığına ne denir biliyor musun?
    ( o an içimden şantaj dedim )
    + orosbuluk asdfghjll.
    bunun haricinde inanılmaz sıkıcıydı. şuan tv'de yayınlanan herhangi bir zengin dizisinden farkı kalmamış nerdeyse. sebebi neydi ki.
  • --- spoiler ---

kanal 22 patronu: senin bu yaptığına ne denir biliyor musun?
    özge: orospuluk. çok büyük orospuluk.

--- spoiler ---

bu arada, berrak tüzünataç, gözüne düşen o perçemden kurtulmuş ya, daha ne isterim?
  • ay yapımın dizi yapma işindeki iddiasının altı hiçte boş olmadığını kanıtlamış bir bölümle 2. sezona başlamış dizidir. daha iyi işler geleceğinin habercisidir..

cidden görüntüler renkler müzikler diyalogları harika bir bölüm olmuş. umarım 50 dakikaya düşer 90 çok.

green box ların deneysel ışıkların ustaca kullanımı beni ayrıca fazlasıyla umutlandırdı tatmin etti. emeği gecen herkesi tebrik ederim.

ayrıca teoman kumbaracıbaşı oyunculuğunu her zaman çok doğal ve başarılı bulduğum bir yüz. diziye çok yakışmış. dizideki diyalogları falan da pek kaliteli karakteri hakkında çok net tüyolar veriyor.

yani çok tek tek detaya girmeye gerek yoktur kesinlikle 1. sezonu kalite anlamında katlayarak dönmüş bir bölüm söz konusudur.
  • dayanamayıp dersimi bıraktım izledim. zaman zaman sıktı. ilk sezondaki tadı alamadım. bilemiyorum , hikayenin büyüsü can manay hedefine ulaşınca benim açımdan bitti gibi.
    --- spoiler ---

deniz.. ah deniz... sana hiç üzülmüyorum. özel hayatınla , işini karıştırıp bir insanın hakkını yedin. bu insan duru bile olsa..
    yalnız saçlarını kestirmek , çok yakışmış. bunun dışında , nehir erdoğan'ı görmek güzeldi. lakin gelgelim ki olmamış. ben o rolde cansu dere veya gonca vuslateri'yi görmek isterdim.

başıma birşey gelmeyecekse , berrak tuzunatac iyi oynuyor ama özge karakteri sıkıntılı. ben erkek-kadın ayrımı yapmaksızın küfür etmelerine karşıyım. fakat ağzına ne kadar yakışıyor demekten de kendimi alamıyorum.
    son olarak; kanalda can manay ve özge'nin karşılaşması.
    özge'nin ; insan gerçekten hayret ediyor demesi*

--- spoiler ---

daha farklı bekliyordum , olmadı. ilk sezonun çok gerisinde.
  • berrak tüzünataç'ın yorgan sahnesi, sanırım şu ana dek yerli bir dizide gördüğüm en amacına uygun sahneydi.

yönetmeni mert baykal'ı tebrik ederim. karakterin depresyondaki durumunu, yataktan hiç çıkmak istememesini, ve hatta, dev dalgaların arasında kalmış da bir türlü çıkamıyormuş gibi bir atmosfer yaratılmasını çok beğendim.

ve son olarak, berrak'cım;
    oyunculuk tek marifetiniz, biraz özen gösteriniz.

(bkz: bana bir şeyhler oluyor)
    (bkz: yılmaz erdoğan)
  • ulan özge karakterinin o iğrenç "ammina koyum"u bi tek beni mi rahatsız etti. en sevdigim küfrü harcadı kız :((
  • 2. sezon 1. bölüm için yine söylenebilecek bir çok ekşi şey var ama

yine bu dizi bizim standartlarımızın üzerinde bir yapım olmaya devam ediyor.

aşağıdaki şarkı sözlerinden önce her şey üzerinde yine yoğun olarak çalışılmış.

--- spoiler ---

kalbimden en son geçen yolcu. yolcu sensin ...

--- spoiler ---

ve güzel, içi dolu tanışma sahnesi ortaya çıkmış.

emeğinize sağlık.
hesabın var mı? giriş yap