• 6 bolum sonunda saha kalkmis dizidir, seyir zevki epey yuksek bir bolumdu.

--- spoiler ---

ozan guven'in surekli suratini eksiterek konusmasi disinda oyunculugu gercekten iyi. kiskanclik duygusunun ele gecirdigi adam rolunu hakikaten cok iyi kotarmis.

iki sezon boyunca ilk kez duru'ya uzuldum bu bolum. annesinin deniz'i aradigini duydugunda 'sen ne dedin?' deyisinde ne guzel ses titretmis, aglamakli olmus serenay, helal.

ayrica 'you make me wanna be a better man' in turkce versiyonu smkcigimdan ne de guzel geldi: 'sen benim iyi bir insan olma ihtimalimsin.' yerim.

yalniz ben umut'a alisamam pesinen soyleyeyim, umut ne la?
    --- spoiler ---
  • on demand dizi kavramını çok yanlış anlamış dizidir. 6 haftadır yeni bölümü bekliyoruz. paranız mı yok, reklam mı bulamadınız noldu.
  • dansçılardan, müzisyenlerden ve zenginlerden oluşan karakterlerin hayatlarında o kadar da büyük dertler yokken sanki üç öğün ekmek arası yemişler de haftalardır sıçamamışlar gibi kasıntı kasıntı gezindiği dizi. neymiş, birisinin sevgilisi daha iyisini bulup onu terk etmiş*, birisi üstten gelen bir emirle işinden olmuş*, diğeri hırsı yüzünden kendini tüketecek ama daha zamanı var*, birisinin hoşlandığı kız ona yüz vermiyor*. zenginliği ve marjinalliği çıkarınca her gün insanların bin beterini yaşadığı ama birkaç gün ağlayıp sosyal medyada atarlı birkaç caps paylaştıktan sonra akşam evinde çorba içip tv zapladığı olaylar bunlar. ha, aralarında ciddi anlamda sıkıntısı olan tek karakter bilge ama onun da her zihinsel engelli çocuğa sahip ailenin uykularını kaçıran '' onu nasıl iyileştirebilirim? '' ya da '' bana birşey olursa hali ne olur, ona kim bakar? '' diye dertlendiğini görmüyoruz, onun yerine can manay'ın peşine düşmüş. kağıt toplayıcısı desen, sözde dansçı ama duru'ya gösterdiği laf sokma azmini dansına göstermiyor, iki taşı üst üste koyamamış, kendini geliştirememiş hanzonun teki. çellocu kezbana hiç değinmiyorum bile. tüm karakterler, aldıkları eğitim, girdikleri elit ortam, sanat, müzik filan hiç değmemiş, onlara hiçbir şey katmamış, kıro kıro tipler.

bir de şu can manay'a ya da sadık murat kolhan'a aşık olan kadınların gerçek hayatlarında hiç sevilmediklerini düşünüyorum. aynı kadınlar kesin peppapps'tan gelen '' aşkitom nasılsın akıntın var mı yoksa kıyamam:((( '' bildirimlerini ekran görüntüsü alıp '' uygulama beni nasıl da şımartıyor + utangaç maymun emojisiyle instagramda paylaşıyordur.
  • ikinci sezonun ilk bölümünü izledim.

--- spoiler ---

özge'nin depresyondan çıkış hikayesi çok yapay geldi. ilk sezonda çok farketmemisim ama anladığım kadarıyla dizi komple yapay ilişkiler ve karakter dramalari üzerine kurulu. karakterler resmen ve neredeyse iki boyutlu. soap opera'dan hallice bir dizi.
    --- spoiler ---
  • --- spoiler ---

deniz'in bir sonraki bölümde muhtemelen can manay'la yatacağı dizi. yatmadığı bir o kaldı çünkü.
    --- spoiler ---
  • fi çi 7. bölüm 19 ocakta yayındaymış, şaka gibi bunu servis ediyorlar bir de! en azından bir açıklama ve fragman beklerdim...
  • serenay'in memisleri gibi sisme bir dizidir.
  • sik gibi bir yayın politikası olan dizi. evet sik. son bölümde ne oldu ne bitti unuttuk amk.
  • --- spoiler ---

gece gece aklima takildi da, bu ozge smk'nin karisinin intihar ettigi anin fotosunu bulmustu yeni telefonunu actiginda. bunu gorup cildirip can manay smk sex sex sex videosu cekti. e ben anlamadim niye bu kiza sonraki sezonda timarhanelik muamelesi yaptilar ki kizin elinde kapi gibi fotografli kanit vardi. hani elinde fotograf varken gostermemezlik etmemistir diye dusunuyorum cunku baya sacma bir senaryo olurdu aksi durum. smk ile de yuzlesmedi yanlis hatirlamiyorsam bu konuyla ilgili.
    --- spoiler ---
  • bolumler 1,2 veya 3 haftalik duzensiz araliklarla gelmektedir. ılk sezondaki derinlik de yerini yuzeysellige birakmistir. ıkinci sezon ilk sezonun karekter inandiriciligindan yiyip bitirmistir.
hesabın var mı? giriş yap