şükela:  tümü | bugün
  • instagram olmasa böyle bir laubaliliği asla yapmaya götü yemeyecek dizi yapımcılarına sahip yapımdır.

sosyal medyadan insanların diziyi takip ediyor oluşunu ("follow" ederek ya da etmeyerek) istismar edip, "yeaa 3 hafta sonra da yayınlasak herkes yerli yerinde izleyecek" diye düşünerek hareket ediyorlar bence.

ama her şeyin bir haddinin olduğunu, seyircinin de sonsuz toleransı olmadığını unutmamaları gerek. hele ki böyle bir yerli/yabancı dizi bolluğunda.
  • birçok kişinin de yazdığı üzere yayınlanma sürelerinin çok belirsiz ve uzun aralıklarla olması sebebiyle kendinden hayli soğutan dizi.. sol frame’de adını görmeseydim fi diye bir dizi izlediğimi bile unutmuştum, bu bir süre sonra gerçekten izlememeye dönüşecektir muhtemelen.. biraz seyirciye saygı!
  • soguttular artik inadina izlemeyecegim dizi. bu nedir arkadas seyirciye hic saygi yok sokum sokum hareketler.
  • an itibariyle kesinlikle izlemeye devam etmeyeceğim dizidir. bu kadar dizi bolluğunda bu ne rahatlık arkadaş? game of thronesların sherlockların bile seyirciyi sürekli güncel tutmaya çalıştığı dünyada, bu yayınlanma tarihleri saçmalığıyla ilgili hiçbir açıklama yapmadan ve izleme akışının içine ettiğiniz halde seyircinin takip etmeye devam edebileceği götünü kim veriyo size?
    ulan bir tane türk yapımını da bok etmeden yayınlamayı becerecek bi babayiğit yok mu şu ülkede ya? iyi başlayıp piç edeceğinize bırakın gidin de birileri bi şey denemişti diye kalsın aklımızda.
  • değişik bir yapımcısı ve yazarı olan dizi.
  • yahu bir insan bir diziye neden trip atar arkadaşlar anlayamıyorum. yayınlarsalar izleyin para kazansınlar yayınlamazlarsa bırakın zarar etsinler.

beğenmediğin için izlemeyeceksen bırak sana ne yayınlanmış yayınlanmamış, yok beğeniyorum izleyeceğim diyorsan bu defa bırak adamlar işlerini düzgün yapsın belki bi sorun var çekemiyorlar, oyuncu hasta yönetmen özel zamanlar yaşıyor vs.

bana neyse, otobüs yolculuğu uzadıkça saracak yer arıyorum.

trip atanların yayınlandığı anda ekran başında olacaklarına iddiaya girebileceğim dizi.
  • izlemeyi biraktim. siktirin gidin amk.
  • solda ismini görünce yeni bölümü yayınlandı sanıp heyecanlanmama sebep olan dizi.

aniden niye herkes delirdi ki şimdi? herkes trip atıyor.
    ben de atcem.
    ben de izlemicim işte.
    küstüm.
  • izleyiciyle taşak geçen tipler tarafından çekilen dizi.

3 haftadır yeni bölüm yok. fragman yok üstüne tek bir açıklama da yok.

ne bu?

ayarsızın teki de gelmiş 'beğenmiyorsanız izlemeyin kardeşim yok beğeniyorsanız da bekleyin belki bir aksilik falan olmuştur' diye duyar kastığını sanıyor.

lan oğlum paşa gönülleri bilir isterlerse artık yeni bölüm çekmesinler kimin sikinde? ama izleyiciye saygı diye bir şey var. kısa bir açıklama yapmak bu kadar mı zor amk?
  • muhtemel yazarının senaryo konusundaki şikayetleri ve ozan güven’in arif v 216 galalarından dolayı yayınlanmayan dizidir. ama bu bizim sikimizde midir? değildir. madem önünü göremiyorsun ona göre yayınla arkadaş. 1 ayda 1 bölüm nedir lan dalga mı geçiyorsunuz?

he dandik bir iş çıkartılmasından iyi midir evet iyidir fakat bu bizi bağlamaz arkadaş. düşüneceksin izleyicini.

son yayınlanan bölümden 15 gün sonra fragman bile paylaşmayıp pişkin pişkin tarih verip can manayın fotosunu koyuyorsun vay amk unuttuk lan son bölümde ne olduğunu.