şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • değişik bir yapımcısı ve yazarı olan dizi.
 • yahu bir insan bir diziye neden trip atar arkadaşlar anlayamıyorum. yayınlarsalar izleyin para kazansınlar yayınlamazlarsa bırakın zarar etsinler.

  beğenmediğin için izlemeyeceksen bırak sana ne yayınlanmış yayınlanmamış, yok beğeniyorum izleyeceğim diyorsan bu defa bırak adamlar işlerini düzgün yapsın belki bi sorun var çekemiyorlar, oyuncu hasta yönetmen özel zamanlar yaşıyor vs.

  bana neyse, otobüs yolculuğu uzadıkça saracak yer arıyorum.

  trip atanların yayınlandığı anda ekran başında olacaklarına iddiaya girebileceğim dizi.
 • izlemeyi biraktim. siktirin gidin amk.
 • solda ismini görünce yeni bölümü yayınlandı sanıp heyecanlanmama sebep olan dizi.

  aniden niye herkes delirdi ki şimdi? herkes trip atıyor.
  ben de atcem.
  ben de izlemicim işte.
  küstüm.
 • izleyiciyle taşak geçen tipler tarafından çekilen dizi.

  3 haftadır yeni bölüm yok. fragman yok üstüne tek bir açıklama da yok.

  ne bu?

  ayarsızın teki de gelmiş 'beğenmiyorsanız izlemeyin kardeşim yok beğeniyorsanız da bekleyin belki bir aksilik falan olmuştur' diye duyar kastığını sanıyor.

  lan oğlum paşa gönülleri bilir isterlerse artık yeni bölüm çekmesinler kimin sikinde? ama izleyiciye saygı diye bir şey var. kısa bir açıklama yapmak bu kadar mı zor amk?
 • muhtemel yazarının senaryo konusundaki şikayetleri ve ozan güven’in arif v 216 galalarından dolayı yayınlanmayan dizidir. ama bu bizim sikimizde midir? değildir. madem önünü göremiyorsun ona göre yayınla arkadaş. 1 ayda 1 bölüm nedir lan dalga mı geçiyorsunuz?

  he dandik bir iş çıkartılmasından iyi midir evet iyidir fakat bu bizi bağlamaz arkadaş. düşüneceksin izleyicini.

  son yayınlanan bölümden 15 gün sonra fragman bile paylaşmayıp pişkin pişkin tarih verip can manayın fotosunu koyuyorsun vay amk unuttuk lan son bölümde ne olduğunu.
 • bu kadar izleyen insana ayıp etmiş dizidir. bir açıklama yayınlamak bu kadar mı zor ? allasen.

  eski hevesi kaçırdılar. azalarak bitsin.
 • internette yayınlayıp belli bir kitleye hitap ediyoruz diye övünmeyi biliyorsan o izleyiciye açıklama da yapacaksın! taa amerika’da çekilen dizinin ne zaman yeni sezonunun başlayacağını biliyorum ama fi’nin yeni bölümü ne zaman çıkacak bilmiyorum. neden? çünkü yapımcısı, yönetmeni sorumlusu her kimse çıkıp bir açıklama yapmıyor. çekmeyecekseniz en azından çekmiyoruz diyin.
 • 2. sezon gelmeden önce bi röportaj okumuştum. ay yapım ile show tv anlaşmış, fi 1. ve 2. sezonlarıyla mart ayında showtv'de yayınlanacak diye. umarım yanılmıyorumdur.

  benceee bu yüzden bölüm aralarını biraz uzun tutuyor olabilirler. ne alaka bilmiyorum ama... başka bi açıklaması yok çünkü.
 • bu kadar belirsizlik üzerinden izleyicide karışıklık, heyecan yaratmaya çalışıyorlarsa yanlış strateji olduğunu düşünüyorum çünkü kopukluk yaratıyor, soğutuyor, ve bence de küstürüyor.

  çok düzensizlik yolunda gitmeyen bir şeyler var gibi hissettiriyor, 2. sezon için eylül'de görüşürüz yazıldı resmi instagram hesabında, ama asla eylülde gelmedi. itici hal alıyor ve diziden soğutuyor dikkate alsınlar buraları biraz.

  kafalarına göre iş yapmakla iş olmuyor, nasılsa çi'yle apar topar diziyi toplayamadan bitiricez nolursa olsun diye bakmış olabilirler olaya. ya da pi'nin çekilmeyeceği netleştiği için planları mı değişti o da belli değil. durum her ne ise bu saçmalıkların olmayacağı sözleşmelerle baştan stabil tutsalar bazı şeyleri, iş başladıktan sonra birilerinin keyfine kalmasa daha iyi olurdu.