şükela:  tümü | bugün
  • starda ki, önümüzde ki

güzel türkçemizin düştüğü duruma bak :(
  • son sezonu yasemin allen ve ozan güvene rağmen izlemediğimden çok da umrumda olmayan hadise. duru karakteri sezonun ilk bölümü beni diziden soğuttu.

ama internet dizilerinin yolunu açtığı için bu diziye çok şey borçluyuz bu bi gerçek.
  • bu ülkede neden güzel şeyler kısa sürüyor yahu.
    yazarı çıkmış demiş ki , kitabımın dışına çıkıldı. hadi canım yok artık cidden mi nasıl yaparlar bunu?! nolur çıksalar nobel aldın da ona mı saygısızlık olur ne olur yani çıksalar. zaten ülkecek üretme konusunda kabızlık çekiyoruz. kitap yazanların da saçma nazını çekiyoruz.
    ulan koskoca aşk-ı memnu’da eserin dışına çıkıldı. hanım’ın çiftliği yazınca google a orhan kemal çıkmıyor. dizi sektörü orhan kemalleri, halid ziya uşaklıgilleri harcadı sen kimsin be! hadi canım şimdi topla kitaplarını git! ozan güven’e, osman sonant’ a ben yazarım senaryoyu. bu adamların içinde olacağı ve kötü olan dizi olamaz zaten. hadi bye kohen!
  • fi nal mı yapacakmış?
  • ne olur yani final yapsa, sanki golden globe veya emmy almış bi dizide final yapacak diye üzülüyorsunuz.
  • http://www.haber7.com/…du-mu-fi-ci-ne-zaman-bitiyor

kitabın yazarı kadın, "ilk sezon, romandan referans noktalarıyla ama farklı bir hikâye izlemişlerdi; 2. sezon sadece karakterler aynı, geri kalan hiçbir şey kitapla bağlantılı değil, bitirilmesini istiyorum," demiş. ay yapım bu isteğini kabul ederse (ki haber tarihi dün, bir karar alınmıştır elbet), dizi bitecek demektir.

üzülünmesine gerek yok. her dizi 10 sezon sürecek diye bir kaide de yok. belki de böyle böyle mini dizi olayına el atmaya başlayabiliriz ileriki zamanlarda. ay yapım zaten fi dizisine iyi bir bütçe ayırıyordu; bu dizi biterse, başka bir dijital platform dizisiyle devam eder, ne var yani?