şükela:  tümü | bugün
  • onlarca insanın, onlarca eşyayı elden ele fiat ducato ya yükledikleri reklam.
    o değilde, o kadar insanı toplayacağınıza, arabayı direk yükün kaynağına yanastırsaydınız olmuyor muydu? ayrıca, kırmızı yanaklı genci niye vurguladılar onu anlamadım.
  • istanbul park pistinde çekilmiş olan reklamdır.çamaşır makinesinin elden ele öyle hızlı nasıl taşındığını merak ettiğim reklamdır ayrıca...
  • çok eski zamanların korkutmayı başaramayan (vardı böyle bir niyeti sanki) ama fena halde iç sıkan "duunganga dunganga"'sını hatırlatan bir melodi ve güfte eşliğinde, imece usulü çalışan insanların birlikten doğan kuvvetle önlerine gelen her şeyi kuş tüyü yastık hafifliğinde taşıdıkları reklam
  • "du-kato dukato" kısmı "dunganga dunganga"yı çağrıştırıyor.
  • neşeli reklam bir kere. sahnesi* kurmaca olsa da neşesi sahte değil, gayet doğal, reklamlarda görmeye alışmadığımız cinsten. dunganga bence komik ve cici bir ayrıntı. hedef kitle kobiler. kobilere mesaj da net: bol yük alır. hatta alt metin bile güzelce tıkışmış: "her şey taşınır burda, her türlü müessese için"
    daha ne olacak ki hafif ticari araç reklamı? isveç mi burası?
    dedirten yeni fiat reklamıdır.
    tbwa istanbul yapısı olsa gerektir.
  • hep eğlenceli oluyor. şu sıralarda çıkan reklamı her seferinde televizyona kitliyor, cingılı dile dolanıyor. en çok kaç benzinci geçtin 1 2 3 4 kısmı hoşuma gidiyor.
  • çok pişmanım dukato seni alaydım
    bu pişmanlar korosuna katılmayaydım

diyerek bana hemen ducato aldırmış muhteşem reklam hahahahah
  • acayip eğlenceli reklam. o kadar sevdim ki; az ufağını yapsalar yarın gidip bir ducato alırım (doblo değil ducato). pişman olup ducato'nun peşine takılan esnaf abiler on numara olmuş. zaten hafif ticari reklamı dediğin böyle olmalı. bu araçları kataloglardaki gibi casual giyimli kır saçlı beyefendiler değil; mahalle esnafı ya da sanayi esnafı kullanıyor nihayetinde.
  • güzel reklam, izledikten sonra esnafların çok keyifli bir hayatı olduğu fikrine vardım ve tuhafiyeci mi olsam diye düşünmeye başladım: http://www.youtube.com/watch?v=i1mwdheomka