2401 entry daha
  • len şunun uygun yollu 1.4 motorlu benzinlisinin otomatigini cikarsalar ne güzel olur ya. öncelikle dileklerimi yazayım:)

arabanın genel özellikleri haric. 1.4 u için konuşuyorum.
    olumlu yonleri. bakım masrafları ucuz, kaskosu, sigortası uygun (diğer marka ve arabalara göre tabi.) . vergisi makul.
    sıfır aldığım için garantiden dolayı hep yetkili servise gittim. en azından benim gittiğim servisi gayet iyi ve alakadar. ben hep memnun kaldım.

olumsuz yönleri, genelde kullanıcı profilleri:) hakikaten eski doğan şahinci çakal tipler çoğunlukta. ulan 3 yıllık 50bindeki kazasız belasiz arabayı x fiyata koyuyorum. x-50 vereyim, max x-60 olur diye teklifle geliyorlar.(50-60 da koyduğum fiyatın aşağı yukarı %10'u) len tek akıllı sizsiniz mk. bir de 1.4 gitmiyo yaa terör örgütü var. ulan yarışmayacaksan gayet de güzel gidiyor. kullanmasını bileceksin. benim de bundan önce aynı 1.3 multijetli astram vardı. dizele tövbe ettirdi. ben de evet, gitmiyor, kolay kolay sanayiye gitmiyor dizel gibi, diye dizele mi bok atayım. eski karaduzen atmosferik motor işte. bunun bakımı kolay ve ucuz, kolay kolay da birşey olmuyor.

ha bu arada araç hakikaten yağ yakmasa da eksiltiyor. (yakması ayrı bir olaymış). 5-6bin de bir bir tik yağ takviyesi yapabilirsiniz. özellikle o gitmeyen arabayla otobanda falan sıkça 150-160 larla giderseniz.
    eyyorlamam bu kadar.

tanım da yapalım. alırken ve kullanırken gayet güzel, satarken illet eden araba:)
hesabın var mı? giriş yap