şükela:  tümü | bugün
 • fiat palio'nun makyajlı modeliyle birlikte bugün itibariyle piyasaya sürülen en güçlü modeli.

  1,6 lt. 16v 120 hp'lik motora sahip aracın; aynı motorun 103 hp'lik versiyonunu kullanan palio* ile aşağı yukarı aynı ağırlıkta fakat ondan 17 hp güçlü olduğunu düşünürsek; performans değerlerinde kesin bir iyileşme olduğunu varsayabiliriz.
 • şimdi bu otomobil ya da arabanın hikayesi ilginç.şöyle ki, standart palio modeli üretime
  ilk defa türkiye'de geçmiş idi.nitekim hala bildiğim kadarı ile yanlızca türkiye ve brezilya'da
  üretilmekte.ayrıca brezilya'ya ve diğer bazı ülkelere bu aracı ihraç etmekteyiz.palio cup da
  ilk defa bu araç için düzenlenen bir yarıştı.bu yarışlar sırasında saffet üçüncü ve ekibi aracı
  çeşitli açılardan modifiye etme imkanı buldular..palio kit car rallylerde de boy gösterdi,
  bu deneyim ve bilgilerin sonucu ise bu araç.ancak palio cup ve diğer yarışlarda denenen
  araçların gücü 120 hpden yüksekti..bu nedenle ehlileştirilmiş bir yol aracıdır, buna rağmen
  başarılı olacağı görülmektedir.bütün bunların arkasında ise jan nahum'un fikirleri yatmaktadır.
 • beyaz renk kadran, alüminyum kaplamalı kosol, deri direksiyon simidi, sparco spor koltuklar, sparco alüminyum pedal seti, sparco alüminyum vites topuzu, arka spoiler gibi sportif aksesuarları bulunan, tofaş - fiat'ın kimi modellerinde****** kullandığı 1,6 lt. 16v 103 hp'lik motordan geliştirilen, egzos manifoldu yerine headers uygulaması ve emme manifoldu ile üst kapağının yenilenmesi ile 120 hp'ye ulaştırılan motorun kullanıldığı, diğer (standart) paliolardan 21 mm alçak olan ayrıca headers sayesinde 3000 d/d'den sonra agresif bir sese sahip olan otomobil.

  test verilerine göre 0'dan 100 km/s'ye 9,1 sn.'de hızlanabiliyor.
 • ön görünümü skoda ya benzemiş otomobil. aracın güçlendirmişler. muhtemelen bu aracı alıp 106 gti ve saxo vts lerle kapışacaklar sonrada birazcık ellerine alacaklar gibi geliyor. ama bu araç daha gözükara kullanılabilir. yedek parçası ucuz olur o ayrı
 • 22 nisan 2002 pazartesi günü saat 14.30'da, michael schumacher'in test edeceği ve bu test sürüşünün ntv'den canlı yayınlanacağı otomobil... akabinde michael schumacher'e hediye edilecek otomobil...**
 • palio hl sahibi olan ve onunla bile 200 km/s ustune cikan birisi olarak kullanmak icin can attigim , arac degistirme firsatim olursa dusunecegim otomobil. kesinlikle 220km/s 'e cikabildiginden ve 106 gti ile saxo vts 'lerin eline verebileceginden eminim.
 • michael schumacherin tofas fabrikasinda harikalar yarattigi otomobil. olay aracta mi yoksa schumide mi anlamadım gercekten.
 • arka frenlerinin neden kampana olduğu, follow me home adı verilen far teknolojosinin ne halta yaradığı, sportif karaktere sahip bir otomobil yapılmak istenirken çevre standartlarında ileri geçmek amaçlı olarak neden saçma bir chip programının yazıldığı, amortisörlerinin neden orta-sert yerine orta-yumuşak olduğu gibi daha bir sürü soruyu bana sorduran, tipo 2.0'den sonra kişiyi hiç tatmin etmeyen yine de "şimdi parçalanmasaydı iyi olurdu" dedirten otomobil.
 • içine istediğiniz kadar beygir soksanız da ben fiat ım diye bağıran araba.
hesabın var mı? giriş yap