şükela:  tümü | bugün
  • fiat uno serisinin bir modeli. ilk arabası olacaklara onerilir, ogrenci arabasıdır. az yakar, keyiflidir.
  • fiat uno nun diğer bir boş modeli. s in anlamı standarttır. yani baz versiyon.
    karbüratörlü 1400 cc lik motora sahiptir.
    camları otomatik dolu modeller için,
    (bkz: fiat uno 70 sx)
    (bkz: fiat uno 70 sx ie)
  • namı değer ilk arabam.satmamın üstünden 3 yıl geçmesine rağmen geceleri rüyama giriyor.şimdiki aracıma her bindiğimde hala kendisini aldatıyormuş gibi hissediyorum.uzman arkadaşlardan yardım bekliyorum.
  • ikinci el durumda türkiye'de en hızlı satılan araç modellerinden biridir.

özellikle büyük şehirlerde hızlı satılan bir otomobil modelidir.

(bkz: #28654223)
    (bkz: #27887726)

arabayı zengine değil mecbura sorun derler, iyi de derler. yoksa sürekli birinci bmw ya da mercedes-benz çıkıyor, ki onu zaten biz biliyoruz.

ucuza sorunsuz - masrafsız gideyim diyorsanız tavsiyedir, en az yakanıdır.

(bkz: fiat uno)
  • almak isteyen temiz bulursa alsın . biliyorum bütçeniz az ve bu arabaya yoneldiniz .
    araba cidden az yakar ve çok kacar .
    viraj performansı zayıftır .
    sanayiye gitmeyi unutun bu araçla sadece yağ su benzin yola devam.
    iki yılda 7 bin km yaptım uzun yol vs banamisin demedi .
    sürücü olarak çok keyfi var diyemem dışarıda ki sesi içeri alır ve konforlu değildir direksiyon ise kara direksiyon denilen ağır bir direksiyon .
    kolay park edilir az yer tutar .
    aynı zamanda satışı çok kolaydır satışa koydum on dakika sonra telefonum susmadi adeta açık çek gibi bozdur arabayı .
    yine de. türkiye piyasası için ucuz bir şekilde bana hizmet ettiğini için teşekkür ederim fiat uno sen bir kralsin.
  • uno serisinin en tutulan modeli buymuş. kendisi yeni oyuncağım olmuştur. 60s'lerin piyasada pek parçası bulunmaz imiş. benim diyen arabanın eline verir kalkışlarda. kırmızı ışık tavşanı resmen. az yakar. sanırım 850 kilo falan. 1.4 motor. direksiyon tamamen mekanik. bence şahinden daha yumuşak. çünkü tekeri küçük. hızlanınca hidrolik kıvamına geliyor kerata. hele yol bozuksa zıpladıkça kontrol kolaylaşıyor. her şeyi ile mükemmel al beni götür arabası.