• yaşını göstermeyen, atari salonuna sahte jeton yapıp gitmek istediğim badim.
  • (#34283778) entrysi ile gece gece belkide sinirlerimin boşalmasına sebep olan, gülme krizine girdiğim ve hala güldüğüm, başlığa süper ayar veren bkz'si ile beni yaran yazar.
  • benzer işler çevirdiğimiz bir yazar. nlp deyince neuro-linguistic programming anlamayan ender kişilerden.
  • ayar yiyince, kendi açtığı başlığın ilk girdisini silip 4. girdisini yazan, özelden mesaj atmaya çalışıp sana küfürler ederim bak diye -mesaj atmaya çalışan diyorum çünkü cümle kuramıyor, mesaj duruyor- trollumsu yazar.
    ilgili başlık
  • özel mesaj yoluyla küfür etmesi sebebiyle hakkında savcılığa dilekçe verme ihtimalim olan yazar.
  • açtığı saçma başlıklara kişisel olmayan, genel geçer hakaretler yazılınca üzerine alınıp özel mesajdan küfreden troll.

entrylerdeki hakaretleri üzerine alınarak "bariz olarak küfretti" falan diye nick altı entry giriyor bir de.

(bkz: #43802449)

ekşi sözlükteki yıkıcı genel geçer entryleri kişisel küfür zannederek kendini savunabileceğini düşünebilecek kapasitede biri, bununla birlikte bu durum özel mesajdan attığı küfrün suç olduğu gerçeğini değiştirmiyor. sabıka kaydı bir dilekçeye bakar.
  • northampton'ludur.
  • yeterince ünlü olamayınca sanatçılara laf atıp ününü duyurmaya çalışan 3.sınıf bar şarkıcıları gibi sanırım.az evvel enver aysever başlığına yazdığım entry üzerine özelden amk yazıp beni üzerine sıçratacağını sanmış..

sözlük ne kaliteli troller de gördü...bunu ise daha fazla muhatap olmadan köpek gibi hoştlayıp mallara yolladık...
  • derdi şeker değil ilgidir.
  • oyun oynamaya bayılan bi japon askeri. yatağını gelip gelip öresim var.
hesabın var mı? giriş yap