şükela:  tümü | bugün
  • anne babası makedonyalı, türkiyede doğup büyümüş farklı bir yüze sahip sarışın model.
    bu da kelebeke verdiği röportaj.
  • türkiyenin ilk uluslarası modeli olacakmış. bekliyoruz efendim.
  • kendisi pendikli veya bir dönem yolu pendikten geçmiştir bir yerden hatırlıyorum.
  • kendisi türk'e benzemediği için hemen top model adayı olarak adlandırılmaya başlanmış.

vücudunda öyle adamı vuran kıvrım filan yok, yüzü de öyle ambrosio veya lima suratı değil.

milano'ya gittiğinizde bu kıza benzeyen o kadar fazla slav kız görüyorsunuz ki, kendisinin aslında çok bir olayı olmadığını o zaman anlıyorsunuz.

türkiye'de başarılı olacaktır ama uluslararası bir patlama yapacağını düşünmüyorum.

ancak tabi ki güzel bir kız.
  • üslubu, seçtiği kelimeler, kurduğu cümleler ve genel tutumu tam bir kezban. madem uluslarası bir top model olmak istiyorsun biraz daha sempatik ol cicim, victoria's secret ın back stageini falan izle de feyz al.
  • beni bakışlarıyla alıp başka diyarlara götürmüş olan hanım kızımız.
  • bayrampaşa'da martinoviç soyadlı çok kişi vardır. bu kıza dikkatli bakarsanız; siz de benim gibi blake lively'e benzediğini görürsünüz... diğer türk mankenlere göre idealin üstünde bana göre.....
  • geleceğini bilemem ama geçmişini çoktan sikip attığım taze. sadece gözlere bakarak 3..
  • instagram'da fotoğrafımı beğenmişliği var. *
  • herhangi bir slav modelden ayırt edici bir özelliğini göremediğim güzel kız.