şükela:  tümü | bugün
 • su sıralar yunanistanda gerçekleşen fame story adlı showda yarışan 2 türkten biri. istanbul devlet konservatuvarı müzikal bölümünde de yarı zamanlı öğrencidir hala.
  diğeri için (bkz: onur turan)
 • karşıyaka anadolu lisesi mezunudur kendisi, ünlü olanlar aslında çocukluğumdan beri müzikle içiçeydim yalanını çok severler fakat belirteyim ortaokulda güzel sesi ile ünlüydü fide, umarım başarılı olur.
 • yarışmadan sonra yunanistan'da kalmaya devam etmiş. iyi derecede yunanca öğrenmiş, ara ara şarkılı türkülü televizyon programlarına katılarak yarı türkçe yarı yunanca şarkılarla komşuyu costurmuş, ve kendini sevdirmiş güzel sesli insan.
  amma ve lakin, bir natalia vardı mustafa sandal'la düetler yapardı, yabancı damat'ta oynardı, bir tek biz bilirdik onu milletçe, yunanların nerdeyse haberi yoktu. hatta selanikte yunan arkadaşlar natalia diye bi kız varmış tanıyomusunuz diye sormuşlardı da, afallamıştım. hah işte diyorum ki inşallah bu abla da bu natalia gibi bi kaç süre yunanistan'da prim yapıp, türkiyeyle alakasını kesip sonra daldan düşen elmaya dönmez, ya da ne bileyim başka bir örnek, onu da siz bulun( kayan yıldız, vs..)
  nitekim sesi güzeldir, o şarkıyı söylerken ben bile bir çok kez düşündüm vay be türkçe ne kadar da fonetik bir dilmiş, kulağa da pek güzel geliyormuş diye. bir pashalis terzis'ten arxipelagos'u yorumlamıştır, o bir faciadır, ancak istisnalar kaideyi bozmaz efenim.
  izmirli yarim adlı şarkısını süper söylüyor, hele ki izmirliyseniz ayrı bir dokunuyor.

  birde, henüz yunanca bilmediği dönemlerde çıktığı bir televizyon programında yunanlara ibne kelimesini öğretmiş ve takdirimi bir kez daha kazanmıştır.

  http://www.youtube.com/…riwzf3ao2ku&feature=related

  burdan atina'ya selamlar.
 • 14 ve 21 ağustos tarihlerinde büyükada prinkipo adlı mekanda sahneye çıkacakmış efendim. türkiye ile alakalar kopmamış ne hoş. gidip, görülesi, dinlenesi, kulaklara şenlik sevimli insan.
  http://www.youtube.com/watch?v=tj7z4txgvcu
 • kalomoira ve maro lutra gibi genç şarkıcıların ünlü olduğu fame story adlı yarışmadan nasibini almış ve yunanistan televizyonlarında boy göstermeye başlamış hatun kişidir. sesi güzeldir hakkını verelim. katıldığı ola adlı programda yunanlara ibne kelimesini yanlış öğretmiştir. sunucu, yunanistan'ın yaygın küfürü olan malakanın türkçe anlamını sormuş, garibim fide de otuzbirci diyemediğinden ibne demek zorunda kalmıştır.

  edit: şöyle güzel bir videosunu da vereyim de kulakların pası dökülsün..
  (bkz: http://www.youtube.com/watch?v=_pl5obrnez0)
 • yakında köprüler adlı albümü çıkacak olan şarkıcı. ayrıca mimis plessas ile çalışmaya başlamış ve beraber sahneye çıkmaya başlamışlar.
 • 7 temmuz 2011'de izmir tarihi havagazı fabrikasında söyleyecek olan kadın.
 • yunanistan'da epeyce kitleye sahip olan sanatçı .
 • şöyle güzel bir videosu var. stin ugeia mas programından. hem sesi, hem de kendisi güzel:

  https://www.facebook.com/photo.php?v=1212312140784
 • bu videoda tabak kırıyorlar ama, kütahya porselen fabrikası yakılsa kendisi için değer bence. bir delilik yapmaktan korkuyorum, ayağını denk al kütahya! *