şükela:  tümü | bugün soru sor
 • öylesine twitter sayesinde haberdar olduğum okuldur.

  sonra sitesine girdim filan, minimal ve okunabilirdi.

  daha sonra kurucusunun yazdığı bazı yazıları okudum. hoşuma gitti. asıl hoşuma giden fide atölyeleri dedikleri atölye kısmısı.

  reklam filan değil, sahibini tanımam etmem. benim kızımın okulu bize yakın. kaydını da yeniledik. ancak güzel ve özenli bir okul olacağını buradan duyurayım. çevrede oturanlar bir şekilde anlayacaklardır herhalde.
 • aynı şekilde twitter'da reklamlarını gördüğüm ve sıradışı oluşu ilgimi çeken okul. verecek oğlum/kızım olmasa da ilgimi çekti.
 • eğitime tutkuyla bağlı insanların bir araya gelerek kurdukları okul olduğunu düşünüyorum. sosyal medya aracılığı ile uzun süredir takip ettiğim eğitimpedia (bkz: eğitimpedia) oluşumunun eğitime bakış kalitesini ve teorisini pratikte uygulayacak, "eğitimin ve insanlığın doğasına dönüş" çabası izleyecek bir okul izlenimi verdi bana. izleyip göreceğiz.
 • sadece su video nasil farkli ve turkiye zamaninin cok otesinde bir okul oldugunu gostermektedir
  https://www.facebook.com/…/videos/1828585180531337/
 • her şeyi tamamen balon olan okul. süreyyapaşa'da yeni açtıkları okul özelinde çok net konuşabilirim ki, iddia ettikleri gibi bir ortam yok. çocukları başıboş bırakmak ve özgüven geliştirme adı altında travma yaşatma okul prensipleri. çocukların otantikliği, biricikliği, farklılıklara saygı falan süper prim yapan ama kapıdan içeri girince rastlanamayan kavramlar, onun yerine bolca ötekileştirme, etiketleme.. annesinden ayrıldığı için ağlayan 5 yaşındaki bir çocuğa, "şu an burada arkadaşlarını rahatsız ediyorsun, git kapının önünde ayakta ağla" demek var.