• miami beach'te viski içip trump'a oy veren şerefsizlerdir.
  • domuzlar körfezinde onursuzca ölen küba'lı şerefsizlerin torunları.
  • esasında kübalı amerikalılardır.
  • istanbulun işgalinde ingilizlere kucak açan saray ve çevresindeki soysuzlardan, izmirin işgalinde yunana hürmet eden soytarılardan farkı olmayan paraya benliklerini satmış güruhtur.
  • cuba ve florida tekne ile bodrum, yunanistan yakınlığında bi mesafe imiş......
    insanlar 1960 larda ambargoyla beraber teknelerle karşı kıyıya kaçmaya başlıyorlar.
    eisenhower bu durumu özgür amerika, diktatörden kaçan kübalılara kuçak açıyor diye tv kanallarında haber yapınca, castro bir bildiri yayınlıyor ve özgür amerikaya gitmek isteyen herkesi 24 saat içinde florida kıyılarına biz taşıyacağız diyor....

ve bir sabah florida kıyılarına yaklaşan sığınmacılarla dolu gemileri gören amerikan hükümeti, geri adım atıyor ve bu kadar insanı kabul edemeyiz deyip açıkta bekletiyor.....
    ve şov sırası fidele geçiyor. ekranların karşısına geçerek " işte koşarak gittiğiniz amerika size sadece siyasi kukla olarak sahip çıkacak. özgür amerika yalandan ibarettir" diyor....
    bu yayını izleyen eisenhower "sen gördüğüm en büyük piçsin diyor" ve dünya siyaset tarihine fidelin lakabı piç olarak geçiyor.....

fidel ilk kez amerikan hükümetine katılıyorum, soylu olmayı hiç bi zaman önemsemedim zaten diyor ...
    ve tüm aldığı kararlarda daima bu lakabın hakkını vererek hep ters köşe yapıyor.

işte bugün fidelin ölümüne sevinenler, o gemilerle giden ve ülkelerine geri dönmelerine müsaade etmeyen fidelden nefret edenlerdir. yani onlara özgür amerika yetmemiş, hepsi özlemle havanada rom içip, salsa hayaliyle karşı kıyıya kıskanarak bakmışlardır.....

bugün fidelin ölümü ve o insanların sokaklara taşışı bile "özgür abd " için hezimettir.....

offff ben galiba fidelin kendisini çooook seviyorum....
  • fidel'in gemilere doldurup yolladığı, hırsız, uğursuz, şerefsiz, orospu tayfasının çocuklarıdır.
    (bkz: scarface)
  • kübalı değil, amerikalıdırlar.
  • küba komünist partisi camileri yıkıp ahır yaptığı içindir belki. kafa aynı kafa. beyinsizler...
  • anlayamadığım kübalılar. ulan karılarınız yaban ellerde orospu oldu neyi kutluyorsunuz. kendilerini dexter dizisinde de sevmezdim zaten.
hesabın var mı? giriş yap