• legacy defending ile yıllardır nasıl oynamışız bu mereti denilecek kadar devrim niteliğindeki tactical defending özelliği ile yerinde saymak yerine geleceğe yön vermeyi tercih etmiş electronic arts'ın son numarası. düşünülürse tek tuşla atak yapıldığını ne kadar komikse, tek tuşla defans yapmak da o kadar komikti.
  • dün itibariyle virgin megastore'dan aldım kendisini. demirören denen ucube yere girmişken hazır, bir de satürn'le virgin'e bakayım dedim ki satürn'de ilk defa gördüm. 1231284312 tane yeri benle birlikte aramış olan kız arkadaşımın ifadesi türünün tek örneğiydi. sağolsun kendisinin sözü vardı, aldı bana bu oyunu ama dedim ki virgin'den alalım. daha güvenilir, daha sıcak bir yer. 160 lira ikisinde de geçen yazdığım gibi.

dediğimiz gibi yaptık, hemen bize virgin kart verdiler, 12 liralık da alışveriş yapma şansı kazandık. 148'e geldi de diyebiliriz. onu da kıza verdim ayıp olmasın diye kitap falan alacakmış. ayrıca d&r'a da baktım, bugün sayımları varmış hede hödö, bana pes 12 satmaya çalışıyorlardı. kaçtım oradan.

bu arada aral, oyunu piyasaya neden geç sürdüğünü gözümüze sokarcasına pes 2012'nin ps3 için olanını 190'dan 150'ye indirmiş! bilgisayar için olanı da bayağı ucuz. fifa 12'nın çıkış tarihi ile aynı gün... niteliksizler işte, n'olcak.

şu anda çoklu oyunda bir lig atladım dünden beri. ama her maçtan önce kadroyu baştan ayarlamak çok gıcık bir şey. galatasaray'da taktiği ve en az 5-6 oyuncuyu değiştirmekten gına geldi. ama aynı seviyede takımın gelmesi güzel.

ayrıca merak ettiğim şu "support your club"* muhabbetindeki listeyi nereden görebiliyoruz, bulamadım gitti!
  • €50 (123 tl) gibi bir fiyata xbox verisyonu origin'den alınabiliyor iken 160 tl vermenin anlamsız olduğu oyun. ha ben cd görcem kutu görcem diyorsanız olabilir tabii ki.
  • psn üzerinden 5 kişi ortak aldığım ve bana 26 liraya patlayan oyun. şu an ben işyerinde bu entry'i girerken, playstation'ım evde oyunu indirmekle meşgul. bu hafta sonu, hanımdan izin alabildiğim her anı öldürecek gibi gözüküyor. hafta sonu hiç bitmesin...
  • web aracılığı ile ultimate team' e ulaşmak imkansız sanırım. 2 saattir
    "sorry!
    we have reached the maximum number of users who can log into fut web.
    please try again later."

mesajını alıyorum. halbuki çok da sevmiştim transfer borsasını xboxdan daha kolay geldi. bir de hiçbir futbol oyununda böyle rezil yenilgiler yaşamadım ben. takım kimyasına tükürmek üzereyim. ama koca çınarım ben bu oyunda. böyle ufak tefek değişikliklerle yıldıramazsınız beni. çözüp geliyorum, savul avrupa.
  • iki hafta sonra oynayacagim oyun. psn arkadas listemde herkes fifa 12 oynuyor gozukuyor. eksisozluk liglerinde de sampiyon olan kafam kadar gulsah division'da kupa bile almis. umarim eksisozluk liglerine gec kalmam ve fifa 11 performansini yakalarim.
    bir seyi merak ediyorum, gamestop, saturn, mediamarkt gibi dukanlara fifa 11 verip 12'yi indirimli alabiliyor muyuz? bildigim kadariyla gamestop ikinci el oyunlari aliyor. %20 indirim falan yapsalar bile yeter, napicam zaten fifa 11'i.
  • yeni bir yaması çıkacak oyundur. sebep ise online oyunlarda kaleciye kontrolü verip takımın kalanının yapay zekaya oynatmakmış. açıkcası bende karşılaşmıştım ki defansı öyle yapanlar çok. legendary'e karşı patır patır dökülüyor herkes haliyle. bunu engelleyecek bir yama geliyormuş
  • platform: xbox 360

bu oyunda bugün şöyle bir şey yaşadım: bilgisayarla oynarken rakip takımın oyuncusu bir pozisyonda sakatlık geçirdi ve top benim kalecime geldi, topu kalecimle öndeki defans oyuncuma attım defansta bir iki pas yaparken hakem oyunu durdurdu ve yerde sakatlık geçiren rakip takımın oyuncusunun başına geldi, sakatlık geçiren oyuncu saha dışına çıkarıldı ve hakem oyunu hakem atışı! ile başlattı, ben şaşırarak (hayatımda ilk defa bir futbol oyununda hakem atışı görmenin şaşkınlığı ile) hakem atışını mal mal izlerken birde bunlar yetmezmiş gibi hakem atışıyla oyuna rakip takım oyuncusu başladı ve topu centilmence kalecime pas attı!! hayretler içinde olan şeyi izlerken, kendimi ea sports u bir kez daha takdir eden şeyler söylerken buldum. adamlar resmen yapmış diyorum başka da bir şey diyemiyorum.
hesabın var mı? giriş yap