şükela:  tümü | bugün
 • bence futbolcuların puanları türkiye'ye geldiği için düşmüyor, puanları düştüğü için türkiye'ye geliyorlar.
 • nerede o eski santralar diyenler için santra kısmında l2'ye basılı tutarsaniz ikinci oyuncu yanınıza geliyor ve klasik şekilde santra yapabiliyorsunuz. bilmeyenler vardır belki, iyi santralar!
 • ya arkadaşlar tebrik ederim, türkiye psn'de 154 lira olan oyunu 140 liraya almak için endonezya store'una girmekle uğraşmışsınız, bu ölücülükle ya boş mezara dalarsınız ya da çöpten yemek toplarsınız.
 • online bir maçın kalitesi, eğer 56k bağlantı kullanmıyorsanız, bant genişliğiyle değil gecikme* veya packet loss'la alakalıdır. saatte toplasan 50 mb bile tüketmeyen bir oyun için ego mastürbasyonu yapıp, cahilliğinizi sıçmayın şuraya. torrent'ten dosya çekme yarışması değil bu.
 • bu anasını karısını siktiğimin oyununu bırakmış bulunmaktayım. yukarıda bir arkadaş da oldukça güzel bir makale yazmış hakkında (bkz: #72437605). bu güzel cümlelerinin altına imzamı atıyorum kardeşim benim.

  ultimate team'de seasons'ta div 1, wl'de de gold 1 - elite 3 oyuncusuyum. üst seviyedeki maçlarımın %65-70'ini kazanırım, iyi kötü oynarım yani bu oyunu. şu andaki kadrom 1.7 milyonluk, 350k da nakit var. ama bütün emeğimi herşeyimi bir çırpıda geçen haftasonu arkamda bıraktım. bu oyun bana göre değil arkadaşım, sinir hastası oldum anasını sikeyim lan.

  ulan orospu evlatları. ulan amına kodumun çocukları. bu oyunda bu sene 500 civarı online maçım var, hiç offline oynamadım zaten, yani oyunun nasıl işlediğini biliyorum. benim adamlarım neden bazı maçlar yağ gibi kayarken diğer maç ayaklarında zincir, taşaklarında dökme demir varmışçasına çimde değil de çamurdaymış gibi koşmaya çalışıyor? bu nasıl bir tutarsızlıktır, bu nasıl bir hayvanlıktır lan amına koyim? momentum falan sikimde değil, iyi oynayan ''genelde'' kazanıyor kafasındayım. ama bıktım lan bıktım. keyif almaktan ziyade ekrana bağırıyorum sürekli amın oğulları. 2 kolum vardı birinin l1 tuşu kırıldı atınca. ha benim de kafamı sikeyim o ayrı, ama sizin de ananızı sikeyim.

  ulan köpek soyları. bu kickoff golleri sürekli nasıl oluyor allah aşkına açıklayın ya. götümü yırtıyorum adamın park the bus'ını yarıp gol atacam diye. atıyorum da. santradan sonra hop, benim defans oyuncuları alzheimer'lı dedelere dönüyorlar, maçta olduklarını unutuyorlar, sıfır tepki, sağ bek tribündeki torununa el sallıyor, stoperler ortada el sıkışıyor. adam 2 tane üçgen ile kalecinle karşı karşıya kalıyor. bu mu lan emek anası sikikler? tamamen kontrolüm olmayan kaç gol yedim biliyor musunuz lan siz? sike taşşağa çarpıp adamın önüne düşen, benim adam 40 kez topu aldığı halde hep bir şekilde mıknatıs gibi geri rakibe yapışan? ananızı sikeyim, yapacağınız oyuna çakayım.

  ulan amın feryatları. bu bilgisayar destekli defans ne amına koyim ne? siz resmen oyunu iyi oynayan insanları cezalandırıyorsunuz. manuel defans yaparım genelde, adamı karşıda karşılarım, manuel olarak ikinci oyuncu ile pres yaparım, pas yollarını kapayıp sıkıştırıp topu almaya çalışırım. bakın beyler az önceki cümlemin tercümesi ''ben bir malım''dan başka birşey değil. niye manuel yapıyosun ki sen amına koyim ya? bak rakibe ne güzel, seçiyor bakayoko'yu, kovalıyor aç köpek gibi seni arkadan. defansı seçmek mi? stopere dokunmak mı? öyle şey mi olur amına koyim, ne gerek var. ebelemece oynamak varken mal mıyız aq?

  neyse işin özü hepinizin anladığı üzere, bu oyunun anasını sikeyim, tutarsızlıklarını sikeyim, gelmiş ve gelecek tüm patch'lerini sikeyim. bundan sonra bir daha haftasonu liginde 40 maç yapanın da aklını sikeyim, haftada 1-2 taşşağına maç atarsam öpüp başıma koyarım.

  tanım: benim gibi sinir hastalarının oynamaması gereken oyun.
 • defansı beceremeyenler custom tactics ayarlarından presi 25, agresifliği 75 ve takım genişliğini 40 yapsınlar.
 • şu başlığın altında bile galatasaray'lılara sövülmüş aq dlfksg

  kafayı mı yediniz?

  not: valbuş
 • hakkında karamazov kardeşler kadar yazılmaya gerek olduğunu düşünmüyorum. altı üstü futbol oyunu, daha güncelleme gelecek hiçbir şey olmasa seneye yenisi çıkacak.
 • fifa 12 den beri ultimate team de legacy defending yapılamıyor. dolayısıyla geçen sene de tactical defending vardı. legacy sadece pes bebeleri friendly atarken kullansın diye var.
 • oyunu sildiğiniz zaman aniden fifa oynama isteği geliyor. böyle aklınızdan ara pasları, uzaktan şutları, röveşataları, çalımları düşünüyorsunuz tekrar indiriyorsunuz. ama oyuna girince 2 metre ileriye pas atmaktan aciz orospu evlatlarını görünce tekrar siliyorsunuz.