şükela:  tümü | bugün
569 entry daha
  • gece gece aklıma geldi, yine söveyim dedim. bu oyunda öne geçince maç bitene kadar top çeviren herkesin anasını, kız bacısını, ölmüşünü sikeyim.
  • bir oyun için gece gece aklına gelip de o oyunda kendisini yenenlerin anasına, bacısına ve ölmüşlerine küfredecek kadar psikolojisi bozuk kişilerin oynamaması gereken oyun.

topu kapamıyorsan ve bu durumdan hoşnut değilsen rage quit at, önleyen yok.
  • yahu arkadaş o değilde hangi ara 18'e geldik. ne çabuk geçiyor zaman. vallaha fifa'dan arabeske bağlayacağım. 18 ha 18,vay be.
  • indirimden faydalanıp ps3 için aldım birkaç saat önce, şu an inmesini bekliyorum. şu zamana kadar sadece ps4 üzerinde denemiştim, açıp iki platform arasındaki oyun içi karşılaştırma videolarına bakayım dedim, oyun indikten sonra “hassiktir ya bu ne” diyeceğim büyük ihtimalle, içim buruk ey sözlük.
  • dün black friday inidirimi ile aldım 10 maç yaptım. 5'i ultimate team ile diğer 5'i de season ile.

ilk izlenimim çok kolay gol oluyor fifa 17'ye göre. fifa 17'de çok iyi defans yaptığımı düşünüyorum fakat burada defans yapmak çok zor. belki ben henüz alışamadım. maçlar 6-4 falan bittiği oldu ki fifa 17'de 5 maçta toplamda 6 gol yemediğim oluyordu. ayrıca uzaktan şutların büyük bir bölümü gol oluyor. kaleciler saçma sapan yalandan atlıyor o kadar.

bunun yanında paslar tiki taka seviyesinde olmuş. isabet oranı ve hızı artmış. 3-5-2 taktiği ile orta sahada top çevirip forvetlerin verkaçları ile araya oynamayı seven biriyim efsane goller attım diyebilirim.

bir de takım halinde pres yapmak, takım arkadaşın ile pres yapmak, orta alanda baskı gibi taktikleri kullanmadan top çevirip skora yatan rakipten topu almak çok zor. isabet oranı ve pas hızı inanılmaz seviyelerde.

geçen sene yaptığım gibi ultimate team'de momentum beni çıldırtıp bıktırana kadar oynayıp sonra season'da çılgın atmayı planlıyorum. sıkıntı juventus ile 3-5-2 oynarken fifa 17'deki gibi verim alabilecek miyim bilmiyorum.