şükela:  tümü | bugün
342 entry daha
  • sbc'leri yapmak gerçekten çok keyifli ama kendimi resmen mal gibi hissediyorum.
    örneğin
    takım tam bronz tamam
    kimya en az 60 o da tamam
    11 kişi o da tamam ama nadir iki oyuncu derken ne kast ediliyor onu anlamadım.
    bir türlü bilen varsa yeşillendirebilir mi?

not: 1.03 güncellmesi ile çok daha güzel olmuş oyun. defans, oyun hızı, kalecilerin saçmalası gitmiş çok beğendim.

edit: 2 suser arkadaş hızır gibi yetişti kartlar diğer bronz kartlara daha parlak ve kenarları sivriymiş. sağol sözlük :)
  • fifa oynanır, pes atılır; hemi de çöpe.
  • transfer marketinde her ne hikmetse borussia dortmund'un stadyumu olan signal iduna park bulunmayan oyundur. (ya da var ben bulamıyorum). bilen, bulan varsa yeşillendirsin lütfen..

edit: tragosimetri uyardı, pes, barcelona ve dortmund lisanlarını tek başına aldığı için fifa'da stadyumları namevcutmuş. sözlük güzel bir şey bence.
  • ancak bugün demosunu oynama fırsatı bulacağım oyun serisi. geçen seneye göre biraz olumsuz yorumlar fazla ama ileride düzeleceğini sanıyorum. akşama editleriz olmazsa.
  • fıfa 17' ye kıyasla oyuncuların koşu, pas ve ortaları çok daha gerçekçi ve güzel olmuş. önceki serilerek göre akan oyunda gözle görülür bir artış var ama şutların isabet oranı mantıksız derecede yüksek. oyuncunun önü açıksa vur en kötü korner olur kesinlikle kaleyi buluyor bir kere toplar. aksi gibi de hep direk dibi gibi kalecinin neredeyse tutması imkansız yerlere gidiyor şutlar. öyle real madrid gibi yıldızlar topluluğuna ihtiyaç yok çok gol atmak için oyuncunun ayağı düzgünse banko gol. talisca' yıl geçtim negredo ile bile çok rahat bir maçta 3-4 gol atabilirsiniz. haliyle bu durum da oyunun keyfini azaltıyor ve savunma yapmak da daha zor oluyor. ilk oyunda bir hoşuma gitmişti ama sonra hile yapar gibi hissettim kendimi ve bu açıdan ciddi hayal kırıklığına uğrattı.
    tanım: futbol oyunu.
  • ergen götverenler akıcı oyun akıcı oyun diye diye sonunda defans ve kalecileri etkisiz hale getirmeyi başardılar fifa serisinde. alın şimdi orta sahayı defansı yürüyerek geçerek gol atın sik kafalılar sizi. her yerden defansı ve kalecileri düzeltin sesleri çıkıyor. ea ilk kez bu kadar eleştiriliyor. inşallah da silinip giderler. benim 269 tl de haram zıkkım olsun.
  • yorumlardan sonra 17 ye devam edip almayacağım oyundur. en azından bu fiyata

özellikle defansın zayıf olduğu yorumlarından sonra.

zaten bir önceki yıl oyununun onlaynı bitmiyor hemen.

aynen devam
  • birkaç gün önce övdüğüm oyunu şimdi yermeye geldim açılın.
    hızlı oyuncuları bir nebze durdurabiliyorsun oyunda ancak pas oyunuyla ceza sahasına kadar gelen oyuncuları ne yaparsam yapayım engelleyemiyorum. bu artık beni çıldırtma noktasına kadar getirdi. bunu daha çok futbolcuların top kontrolleri ve dönüş hizindaki artişa ve pas isabet oranının çok olmasına bağlıyorum. fifada defansı hep soğukkanlılıkla yapardım şimdi binbir stres çekiyorum defansı kontrol etmeye çalışırken.
    4-1-2-1-2 taktiğine diyecek birşey zaten bulamıyorum senelerdir oyunun bug ı ve buna karşı mücadele etmek gerçekten zor.
    fut ta 14 den beri oynuyorum ve bu zamana kadar 3.lige gelene kadar sıkıntı cekmezdim hiç. şimdi 8 de takılıp kaldım. birkaç hafta bekleyip görelim sorunlar duzelmezse galiba bu son aldığım fifa olacak.
  • yıllarca iki gol kaçırınca momentum da momentum diye ağlayan bebelere müjde. artık öyle bi şey yok. her şut gol amk. bi gün 3-0'dan 4-3 maç kazanacaksın ve hiç zevk alamayacaksın deseler tabii ki inanmazdım ama fifa 18 sayesinde bu hissi de yaşadım. sebep olanların oyun zevkini sikiyim ne diyim.
299 entry daha