şükela:  tümü | bugün
568 entry daha
  • kablosuz kontrol cihazı 1, olarak mavi olanı nasıl ayarladığımızı bulamadığım oyun. illa kırmızı olana geçiyor ama ben mavi olanı kullanmak istiyorum. sanırım tek sorunum buydu.
  • ea, #fixfifa ile gelen tepkileri bastirmak icin ataga gececek gibi görünüyor. markette prime rio ferdinand ve prime hagi satildi dün. cok yakinda yeni icon sbc'leri cikarsa sasirmamak gerekiyor.

prime henry sbc'si cikarsa bu haftasonu market ucusa gececektir, heyecanla bekliyoruz.
  • ps store endonezya’dan 140 liraya aldım bugün. alacaklar kaçırmasın. dolar düşse bile bu fiyata sıfır alamazsınız.
  • ya arkadaşlar tebrik ederim, türkiye psn'de 154 lira olan oyunu 140 liraya almak için endonezya store'una girmekle uğraşmışsınız, bu ölücülükle ya boş mezara dalarsınız ya da çöpten yemek toplarsınız.
  • 4 yeni icon sbc'si taze gelmis oyun. hagi icin icon istenmemesi cok güzel oldu. henry icin ise 3 icon vermek gerekiyor.

orta sahada her haftasonu hagi-rui costa ikilisiyle karsilasmaya hazirlikli olun.
  • xbox'ta xbox live ve ea acces varsa nba live 18 + fifa 18 170'e alınabiliyor şuan.
66 entry daha